• -8%

Lakier na łączenia do listw Malowanych Creativa

24,00 zł 22,08 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 22.08 zł

Opis produktu

Lakier na łączenia do listew malowanych na biało przeznaczony jest do perfekcyjnego wykończenia łączeń między listwami marki Creativa. Produkt można zastosować w przypadku polakierowanych fabrycznie na biało listew przypodłogowych i karniszowych. Prezentowany lakier na łączenia do listew malowanych na biało jest przeznaczony tylko i wyłącznie do listew malowanych marki Creativa.

Opis

  • Wymiary
    50 ml
  • Symbol
    ZAP-01

Informacje o produkcie

Lakier do systemowego wykańczania łączeń listew Creativa malowanych na biało

Korzystając z różnego rodzaju listew przy wykańczaniu mieszkania, ważnym jest to, by zamontować je perfekcyjnie – tylko w taki sposób uzyskamy idealny efekt dekoracyjny, który doda niepowtarzalnego charakteru naszemu wnętrzu. Do tego przydadzą nam się odpowiednie akcesoria, które umożliwią dokładne połączenie poszczególnych elementów sztukateryjnych.

Polecamy zatem zastosowanie naszego lakieru przeznaczonego do wykańczania łączeń listew Creativa. Produkt ten idealnie wykończy zarówno listwy karniszowe, jak i przypodłogowe. Lakier służy do zamalowana łąćzeń przy samodzielnym montażu fabrycznie polakierowanych na biało listew marki Creativa.

Dla zachowania harmonii aranżacji naszego wnętrza, powinniśmy w szczególności zwrócić uwagę na to, w jaki sposób zamierzamy zamontować wybrane przez nas wcześniej listwy. Istotnym jest również, by konkretne elementy instalacji połączyć w sposób niezauważalny. Zachęcamy Państwa zatem do zapoznania się z artykułami Creativa, w szczególności z naszym lakierem do wykańczania łączeń listew Creativa malowanych na biało.

Wspomniany produkt z pewnością spełni wymagania większości Klientów Creativa. Korzystając z lakieru do łączeń listew malowanych, będziecie mogli Państwo bez problemu samodzielnie zainstalować sztukaterię Creativa we własnym mieszkaniu. Poza gwarancją trwałości, lakier ten zapewni Państwu również niezauważalność łączeń poszczególnych listew. Dzięki temu cała instalacja uzyska efekt jednolitej całości, idealnie wpasowującej się w estetykę wykańczanego pomieszczenia.

Marka Creativa, czyli sztukateria do samodzielnego montażu

Samodzielny remont, chociaż dość powszechny, nie zawsze jest prosty w wykonaniu. Z myślą o Klientach, którzy wolą zadbać o wygląd swojego mieszkania na własną rękę, nasza firma oferuje doskonałe, całkowicie przygotowane do montażu produkty. Sztukateria Creativa to idealne rozwiązanie nie tylko dla mistrzów, ale również dla kompletnych amatorów remontu. Dzięki zastosowaniu naszych elementów dekoracyjnych takich, jak różnego rodzaju listwy czy narożniki, wykończenie wnętrza stanie się proste, szybkie i przyjemne. Dodatkowo do instalacji wybranych produktów nie będziecie Państwo potrzebowali pomocy ekipy remontowej – co z pewnością wpłynie pozytywnie na koszty.

Wyjątkowość listew i sztukaterii Creativa?

Tworzone przez nas elementy sztukateryjne swój unikatowy charakter zawdzięczają głównie wysokiej jakości materiałom wykorzystanym przy ich produkcji. Lekki budulec sprawia, że każdy nasz wyrób możecie Państwo samodzielnie zamontować we własnym mieszkaniu, nie martwiąc się o umieszczenie go w odpowiednim miejscu. Dodatkowo sztukateria Creativa odznacza się wyjątkową odpornością na niektóre uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Dzięki tym cechom, wybrane dekoracje możecie Państwo bez problemu zainstalować zarówno w przedpokoju i salonie, jak również w kuchni czy łazience. Uniwersalność naszych dekoracji sprawia, że ich montaż nie jest skomplikowany – wystarczy do tego kilka innych produktów, które znajdziecie Państwo w ofercie klejów i akcesoriów Creativa.

Pomoc specjalistów: jak montować samodzielnie?

Marka Creativa dokłada wszelkich starań, by nie pozostawiać swoich Klientów bez żadnego wsparcia. Dlatego, jeśli macie Państwo problem z samodzielnym montażem sztukaterii, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z chęcią odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania. Nasi specjaliści nie tylko doradzą Państwu, w jaki sposób należy samemu wykańczać mieszkanie, ale także podpowiedzą, który model najlepiej sprawdzi się w wybranym wnętrzu. Zapewniamy, że remont z wykorzystaniem produktów Creativa zaskoczy Was prostotą i szybkością. Jednak, zanim zaczniecie samodzielny montaż sztukaterii, zapoznajcie się z niezbędnymi klejami i akcesoriami, które jeszcze bardziej ułatwią Państwu instalację naszych elementów dekoracyjnych.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 664 050 079 lub e-maila: biuro@creativa24.pl.