• -8%

Creativa Taśma aluminiowa do listew karniszowych

57,55 zł 52,95 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 52.95 zł

Opis produktu

Taśma aluminiowa samoprzylepna przeznaczona jest przeznaczona do wykorzystania przy montażu listew karniszowych i oświetleniowych. Zastosowanie produktu na listwie marki Creativa zapobiega przebijaniu się światła wydobywającego się z taśmy LED, czy światła słonecznego. Takie działanie zwiększy efekt wizualny każdej listwy karniszowej i oświetleniowej Creativa znajdującej się w naszym sklepie. Szerokość taśmy aluminiowej Creativa to 4,5 cm.

Opis

  • Szerokość (cm)
    4.8
  • Długość (cm)
    5000

Informacje o produkcie

Taśma aluminiowa do listew karniszowych Creativa

Listwy karniszowe to idealne rozwiązanie dekoracyjne do pomieszczeń, których aranżacja została utrzymana w nowoczesnym i eleganckim stylu. I, chociaż listwy karniszowe Creativa zostały stworzone tak, by jak najbardziej ułatwić naszym Klientom samodzielny montaż tego typu sztukaterii, nie obędzie się bez dodatkowych artykułów, które znajdziecie Państwo w ofercie Creativa.

Niezbędnym produktem, który z pewnością ułatwi nam wykończenie wnętrza na własną rękę, jest taśma aluminiowa do listew karniszowych Creativa. Samoprzylepna taśma, dzięki swojej charakterystyce, będzie doskonałym artykułem wykończeniowym, dzięki któremu perfekcyjnie zamontujemy wybrany element dekoracyjny w pomieszczeniu.

Nasza taśma aluminiowa do listew karniszowych szczególnie przeznaczona jest do instalacji listew oświetleniowych wywodzących się z linii Creativa. Produkt ten zapobiega przebijaniu światła, dzięki czemu mieszkanie może pozostać idealnie oświetlone przez cały czas.

Jeśli zdecydujecie się Państwo zastosować oświetlenie typu LED, zachęcamy Państwa do oklejenia wybranych listew taśmą aluminiową do listew karniszowych. Pozwoli to uzyskać perfekcyjny i estetyczny efekt wizualny, dzięki czemu całe pomieszczenie zostanie równomiernie podświetlone.

Firma Creativa, tworząc swoje produkty, szczególnie ma na uwadze satysfakcję swoich Klientów. Staramy się to osiągnąć za pomocą wyjątkowej sztukaterii, przygotowanej do samodzielnego montażu. Oferując Państwu specjalne akcesoria przeznaczone do instalacji elementów dekoracyjnych, chcemy ułatwić Państwu korzystanie ze wszystkich produktów marki Creativa.

Marka Creativa, czyli sztukateria do samodzielnego montażu

Samodzielny remont, chociaż dość powszechny, nie zawsze jest prosty w wykonaniu. Z myślą o Klientach, którzy wolą zadbać o wygląd swojego mieszkania na własną rękę, nasza firma oferuje doskonałe, całkowicie przygotowane do montażu produkty. Sztukateria Creativa to idealne rozwiązanie nie tylko dla mistrzów, ale również dla kompletnych amatorów remontu. Dzięki zastosowaniu naszych elementów dekoracyjnych takich, jak różnego rodzaju listwy czy narożniki, wykończenie wnętrza stanie się proste, szybkie i przyjemne. Dodatkowo do instalacji wybranych produktów nie będziecie Państwo potrzebowali pomocy ekipy remontowej – co z pewnością wpłynie pozytywnie na koszty.

Wyjątkowość listew i sztukaterii Creativa?

Tworzone przez nas elementy sztukateryjne swój unikatowy charakter zawdzięczają głównie wysokiej jakości materiałom wykorzystanym przy ich produkcji. Lekki budulec sprawia, że każdy nasz wyrób możecie Państwo samodzielnie zamontować we własnym mieszkaniu, nie martwiąc się o umieszczenie go w odpowiednim miejscu. Dodatkowo sztukateria Creativa odznacza się wyjątkową odpornością na niektóre uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Dzięki tym cechom, wybrane dekoracje możecie Państwo bez problemu zainstalować zarówno w przedpokoju i salonie, jak również w kuchni czy łazience. Uniwersalność naszych dekoracji sprawia, że ich montaż nie jest skomplikowany – wystarczy do tego kilka innych produktów, które znajdziecie Państwo w ofercie klejów i akcesoriów Creativa.

Pomoc specjalistów: jak montować samodzielnie?

Marka Creativa dokłada wszelkich starań, by nie pozostawiać swoich Klientów bez żadnego wsparcia. Dlatego, jeśli macie Państwo problem z samodzielnym montażem sztukaterii, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z chęcią odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania. Nasi specjaliści nie tylko doradzą Państwu, w jaki sposób należy samemu wykańczać mieszkanie, ale także podpowiedzą, który model najlepiej sprawdzi się w wybranym wnętrzu. Zapewniamy, że remont z wykorzystaniem produktów Creativa zaskoczy Was prostotą i szybkością. Jednak, zanim zaczniecie samodzielny montaż sztukaterii, zapoznajcie się z niezbędnymi klejami i akcesoriami, które jeszcze bardziej ułatwią Państwu instalację naszych elementów dekoracyjnych.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 664 050 079 lub e-maila: biuro@creativa24.pl.