Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży sztukateryjnej, dzięki czemu możemy oferować naszym klientom najlepsze produkty znanych i cenionych producentów.

Na rynku działamy już od wielu lat, kultywując tradycje w sztukaterii, a także podążając za nowoczesnymi rozwiązaniami, które pozwalają na łatwe tworzenie przepięknych, ozdobnych kompozycji.

Wszystkie produkty dostarczamy na terenie całej Polski i nie tylko. W asortymencie posiadamy najlepszej jakości sztukaterię o różnorodnym wzornictwie, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Podążamy za trendami w świecie sztukaterii, dlatego w naszym asortymencie znajdują się produkty wyprodukowane z nowoczesnych tworzyw prosto od producentów takich jak Mardom Decor, Creativa, Orac Decor, NMC i Europlast.

Z naszej strony oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru sztukaterii, a także opiekę handlową na terenie całej Polski. Cenimy bliską współpracę z architektami, dekoratorami wnętrz i innymi stałymi klientami, dla których dopasowujemy naszą ofertę.

W swojej karierze wykonaliśmy również wiele prestiżowych inwestycji związanych ze sztukaterią. Tworzyliśmy różnorodne kompozycje z gipsu, złożone z głowic, boazerii, pilastrów i innych elementów, które swoim niepowtarzalnym charakterem zdobią budynki oraz wnętrza.
Całą sztukaterię gipsową wykonujemy na indywidualne zamówienie klientów.

Creativa24.pl to:

  • długoletnie doświadczenie,
  • profesjonalne doradztwo,
  • szeroka oferta sztukaterii,
  • dowóz towaru na terenie kraju i nie tylko,
  • bliska współpraca z klientami,
  • opieka handlowa na terenie Polski.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.