Listwy oświetleniowe

Listwy oświetleniowe Creativa

Zarówno listwy oświetleniowe, jak i listwy gzymsowe mają podobne zastosowania, przez co często są traktowane podobnie. Jednak, ze względu na wygodę Klientów, firma Creativa przygotowała szeroką gamę sufitowej sztukaterii, której podział ma na celu ułatwienie Państwu znalezienie idealnej listwy.

Listwy oświetleniowe w modzie

W jaki sposób połączyć tradycyjną aranżację mieszkania z nowoczesnym oświetleniem wnętrza? Nie jest to zadanie łatwe, jednak marka Creativa stara się zaleźć jak najlepsze rozwiązanie dla tego problemu. Listwy oświetleniowe Creativa dzięki różnorodności kształtów spełnią nawet najcięższe wymagania Klientów. Montując naszą listwę oświetleniową można pozwolić sobie na odrobinę kreatywności – na przykład rozbudowując instalację o kolorowe lampy, których poświata może zmienić wykańczany pokój nie do poznania.

Listwy oświetleniowe – stawiamy na precyzję

Nasza marka dba o spójność elementów sztukateryjnych produktów w każdym calu. Dzięki tej dokładności listwy oświetleniowe Creativa możecie Państwo precyzyjnie oświetlić konkretne punkty wnętrza, łącząc produkty w jednolity zestaw listew.

Spójność konstrukcji naszej oświetleniowej sztukaterii zapobiega niepotrzebnemu rozpraszaniu się światła. Dzięki rozwiązaniom stosowanym przez markę Creativa, Wasz pokój nabierze nowego, niepowtarzalnego stylu – a przy tym zabłyśnie, jak prawdziwa gwiazda!

Trwałość listew oświetleniowych Creativa

Firma Creativa charakteryzuje się produktami sztukateryjnymi, które będą nie tylko zadowalały Klientów estetycznie, ale również praktycznie. Dzięki budulcowi listew oświetleniowych Creativa (poliuretan) produkty te są znacznie bardziej wytrzymałe i odporne na wilgoć. Dzięki formie z łatwością zakryją Państwo pewne niedoskonałości oraz zabezpieczą kable i instalacje elektryczne przed bezpośrednim kontaktem z wodą. Listwy oświetleniowe mogą zostać zatem wykorzystane zarówno w pokojach takich, jak salon czy sypialnia, jak i również w pomieszczeniach narażonych na wilgoć – czego przykładem może być łazienka lub kuchnia.

Listwy oświetleniowe Creativa w kilku słowach

Listwy oświetleniowe Creativa stanowią niewątpliwie wyjątkowy typ sztukaterii, który z pewnością doda niebywałego charakteru nowemu wnętrzu. Uniwersalny produkt może zostać zastosowany w każdym pomieszczeniu, a dzięki różnorodności naszej oferty możecie Państwo wybrać dla siebie listwę idealną. Wystarczy odrobina wyobraźni i voile – doskonałe wykończenie pokoju gotowe.