Listwy naścienne

Listwy naścienne Creativa

W jaki sposób podkreślić wyjątkowy charakter mieszkania? W bardzo prosty sposób! Listwy naścienne Creativa doskonale wykańczają pomieszczenie, nadając mu niepowtarzalności i niebanalnego stylu. Za pomocą tego typu sztukaterii z niezwykłą łatwością można zaaranżować wnętrze tak, by spełniało nawet najbardziej skomplikowane oczekiwania Klientów.

Warto wspomnieć również o tym, że listwy naścienne Creativa stworzone są z wysokiej jakości materiału. Trwała powłoka tej sztukaterii sprawia, że jest ona odporna zarówno na wilgoć, jak i uderzenia.

Różnorodność marki Creativa – listwy ścienne

Z listwami naściennymi marki Creativa będziecie mogli Państwo wyznaczyć lub stworzyć nową przestrzeń w pokoju, a tym samym dać się ponieść fantazji przy łączeniu deseniów i materiałów znajdujących się na ścianach.

W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno listwy ścienne gładkie oraz ornamentowe z dekoracyjnymi żłobieniami. Dzięki różnorodności produktów wywodzących się z linii Creativa, możecie Państwo znaleźć listwę naścienną idealną nie tylko pod względem technicznym, ale i estetycznym.

Nasz sklep, w celu ułatwienia Klientowi dokonania wyboru, oferuje listwy naścienne posiadające dwa oznaczenia. Listwy ścienne sztywne (np. model LNG-03) oraz listwy ścienne elastyczne (np. LNG-03F), które doskonale sprawdzają się przy łukach, kolumnach, półkolumnach i wszelkiego rodzaju krzywiznach ścian.

Montaż listew naściennych Creativa

Dzięki materiałom wykorzystanym przy produkcji listew naściennych Creativa, instalacja tych elementów jest prosta. Lekka sztukateria nadaje się już do montażu, a dzięki klejom marki Creativa oraz innym firmowym akcesoriom, które znajdują się w naszej ofercie – z pewnością użytkowanie z listew naściennych będzie szybsze, prostsze i przyjemniejsze.

Jednak, nim podejmiecie się Państwo zadania, należy wcześniej przygotować wstępny plan zakładający efekt, który chcemy za sprawą listwy osiągnąć. Istotne jest również to, by przed zamontowaniem listwy naściennej Creativa dokładnie przygotować podłoże.

Po przygotowaniu podłoża czas na klejenie. Doskonale przy tym sprawdzi się klej montażowy Cezar marki Creativa. Należy równomiernie rozprowadzić go na całej długości wybranej listwy, a następnie przykleić ją do podłoża. Wystarczy kilka sekund i gotowe! Nadmiar kleju należy zetrzeć wilgotną gąbką lub szpachelką. Nic nie stoi na przeszkodzie, by mogli Państwo zamontować samodzielnie listwy naścienne Creativa.

Listwy naścienne Creativa dostosowane do gustu Klienta

Nasza firma liczy się z tym, że każdy Klient ma własne upodobania estetyczne. Dlatego właśnie listwy ścienne Creativa to sztukateria przygotowana już do malowania. Po zamontowaniu listwy z łatwością można zmienić jej kolor, dostosowując go do swoich potrzeb. Creativa nadając uniwersalności swoim produktom, dba o każdego Klienta indywidualnie!