• -8%

Creativa LOC-07 Listwa oświetleniowa

165,90 zł 152,63 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 152.63 zł

Opis produktu

Listwa oświetleniowa Creativa LOC-07 o nowoczesnym wzornictwie pozwala na perfekcyjne wykończenie styku ścian i sufitu oraz wprowadzenie do wnętrza wyjątkowego klimatu wieczorową porą, dzięki montażowi z taśmą LED. Jest to detal, który za jakość wykonania został doceniony na rynku sztukateryjnym. Listwa sufitowa Creativa LOC-07 jest ponadto niepalna, odporna na zmywanie, wilgoć i uderzenia, a także została przygotowana do malowania.

Jeśli do produktu ma być zastosowane światło LED niezbędne będzie wyklejenie listwy samoprzylepną taśmą aluminiową creativa do listew oświetleniowych

Opis

 • Szerokość (cm)
  11.5
 • Długość (cm)
  244
 • Wysokość (cm)
  7.8
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
 • Zalecany klej
  klej montażowy C300 oraz na łączenia C310
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  LOC-07

Informacje o produkcie

Listwa oświetleniowa Creativa LOC-07

Remont często niesie ze sobą ryzyko powstania defektów na ścianach, podłodze lub suficie. Do najczęstszych problemów należą pęknięcia, ubytki lub widoczne łączenia. Aby w pełni zachować estetykę wykańczanego pomieszczenia, najlepiej jest zastosować listwy wykończeniowe, w tym listwy oświetleniowe.

Listwa oświetleniowa Creativa LOC-07, oprócz wcześniej wspomnianego zastosowania, stanowi również idealną ozdobę, która urozmaici aranżację każdego mieszkania. Szczególnie dobrze sprawdzi się jako element dekoracyjny stylowego, nowoczesnego pokoju. Jednak nie oznacza to, że listwy oświetleniowej LOC-07 nie można wykorzystać w pomieszczeniach klasycznych czy minimalistycznych. Creativa LOC-07 doda oryginalności każdemu wnętrzu, niezależnie od typu aranżacji.

Creativa LOC-07 – zastosowanie

Listwy oświetleniowe Creativa, w tym model LOC-07, są sztukaterią doskonale współpracującą ze światłem. Za ich pomocą możecie Państwo nadać swojemu mieszkaniu niepowtarzalny, niemal magiczny klimat, który z całą pewnością zachwyci gości. Satysfakcję z produktu może wzmocnić również niebanalne zdobienie listwy oświetleniowej Creativa LOC-07. Ekskluzywny wygląd tego modelu może zmienić charakter całego pomieszczenia, nie tylko pod względem estetycznym, ale również optycznym – za pomocą listwy oświetleniowej LOC-07 bez problemu będziecie mogli Państwo zabawić się proporcjami swojego pokoju.

LOC-07 Creativa jest również doskonałym narzędziem, które umożliwi Państwu zakrycie wszelkich niedoskonałości na stykach ścian i sufitu, jednocześnie dodając pomieszczeniu swoistego stylu.

Trwałość listwy oświetleniowej Creativa LOC-07

Dzięki materiałom najwyższej jakości, które zostały wykorzystane przy produkcji listwy oświetleniowej Creativa LOC-07, produkt ten będzie Państwu służyć długimi latami. Pokryta specjalną powłoką sztukateria odporna jest na niektóre czynniki zewnętrzne, które mogłyby zagrażać jej trwałości. Dzięki temu listwa Creativa LOC-07 lepiej znosi wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne, jak np. wgniecenia lub pęknięcia. Oznacza to zatem, że Creativa LOC-07 może zostać zastosowana w każdym pomieszczeniu, w tym łazience lub kuchni.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektórzy z Państwa chcieliby nadać listwie konkretny kolor. Z modelem listwy oświetleniowej Creativa LOC-07 jest to możliwe! Produkt został przygotowany do pomalowania, dzięki czemu można dostosować go do indywidualnych potrzeb Klientów. Nim jednak zdecydujecie się Państwo na zmianę koloru listwy, upewnijcie się, czy farba, którą zamierzacie wykorzystać, nie zawiera rozpuszczalników. Polecamy zatem farby lateksowe, akrylowe i silikonowe.

Montaż Creativa LOC-07

Ozdobna listwa oświetleniowa Creativa LOC-07 jest produktem gotowym do montażu. Dzięki lekkości, którą zawdzięcza specjalnym materiałom wykorzystanym przy produkcji tego modelu, z łatwością będziecie mogli Państwo zainstalować ją samodzielnie. Do tego polecamy inne nasze produkty: klej do montażu Creativa by Cezar C300 oraz kleju do łączeń listew Creativa by Cezar C310. Akcesoria te z całą pewnością pomogą Państwu uporać się z instalacją listwy oświetleniowej Creativa LOC-07, jednocześnie sprawiając, że jej montaż będzie prosty, szybki i przyjemny.

Warto również dodać, że listwa Creativa LOC-07 może zostać zamontowana wraz z oświetleniem w postaci taśmy LED. Dzięki temu możecie Państwo uzyskać wymarzony efekt oświetleniowy w każdym pomieszczeniu – i to bez wsparcia specjalnej ekipy remontowej!

Fachowcy gotowi do działania

Wybierając odpowiednią listwę oświetleniową, możecie Państwo mieć problem z podjęciem ostatecznej decyzji. Dotyczy to szczególnie tych Klientów, którzy po raz pierwszy planują wykończyć pomieszczenie samodzielnie. Jest to dla nas całkowicie zrozumiałe. Dlatego, ze względu na nasze wieloletnie doświadczenie z elementami sztukateryjnymi, chcemy podzielić się z Państwem naszą wiedzą! Odpowiemy na wszelkie nurtujące Was pytania dotyczące zarówno doboru doskonałego elementu dekoracyjnego, jak i również jego montażu – w tym montażu listwy oświetleniowej Creativa LOC-07. Zapewniamy, że nasze rady z pewnością sprawią, iż będziecie Państwo zadowoleni z zakupu produktów marki Creativa.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 664 050 079 lub e-maila: biuro@creativa24.pl.