• -8%

Creativa LK-04M Listwa karniszowa lakierowana na biało

270,93 zł 249,26 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Listwa karniszowa Creativa LK-04M to doskonały produkt, dzięki któremu każde wnętrze stanie się wyjątkowo wykończone. Produkt, za sprawą swoich proporcji w łatwy sposób ukrywa karnisz lub szynę karniszową wraz z żabkami. Autem listwy karniszowej LK-04M Creativa jest lekkość i gotowość do montażu. Model jest polakierowany na biało, co umożliwia wkomponowanie go w większość aranżacji.

Dzięki technologii LIGHTBLOCKER listwa nie przebija światła. 

Opis

 • Szerokość (cm)
  6
 • Długość (cm)
  244
 • Wysokość (cm)
  18
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
 • Zalecany klej
  klej montażowy expert oraz na łączenia C310
 • Powłoka
  Malowana na biało
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa karniszowa Creativa LK-04M

Listwy marki Creativa charakteryzują się nieprzeciętnością. Przykładem może być karniszowa listwa Creativa LK-04M, której oryginalny wygląd doskonale podkreśli charakter każdego mieszkania. Dzięki uniwersalnej prezentacji, model LK-04M będzie stanowić idealną dekorację zarówno w pokoju gościnnym, jak i sypialni lub kuchni. Decydując się na montaż listwy Crativa LK-04M, możecie być Państwo pewni tego, że perfekcyjnie wkomponuje się ona w planowaną aranżację, nadając pomieszczeniu wyjątkowy wygląd.

Uniwersalność estetyczna tego produktu sprawia, że możecie Państwo dostosować go do własnych potrzeb. W zależności od tego, jaki cel chcecie Państwo osiągnąć, listwa karniszowa Crativa LK-04M może albo nadać indywidualny charakter pomieszczeniu, albo dopełnić harmonii danego wnętrza.

Wysoka jakość listwy karniszowej LK-04M Creativa

Creativa dba o satysfakcję swoich Klientów bardzo dokładnie. A dbałość ta rozpoczyna się już przy produkcji sztukaterii wywodzącej się z linii Creativa. Dzięki nowoczesnej technice wykorzystanej przy tworzeniu listwy karniszowej Creativa LK-04M, produkt ten będzie służył Państwu przez wiele lat, stanowiąc doskonałe wykończenie pomieszczenia – zarówno estetyczne, jak również w pełni funkcjonalne.

Listwa karniszowa LK-04M Creativa, jak reszta naszej sztukaterii, wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, które mają na celu zwiększenie wytrwałości danego produktu. Budulcem przedstawionego modelu jest poliuretan, dzięki któremu karniszowa listwa Creativa LK-04M jest odporna na uderzenia, otarcia i wgniecenia. Jednak pomimo tak twardo brzmiącej jakości, produkt wciąż zachowuje swoją lekkość, znacznie ułatwiając Państwu samodzielny montaż tego typu sztukaterii we własnym mieszkaniu. Dodatkowo warto wspomnieć również o tym, że listwa Creativa LK-04M lepiej znosi wilgoć, dzięki czemu możecie Państwo zastosować ją nie tylko w salonie lub sypialni, ale także łazience czy też kuchni.

LK-04M Creativa – zastosowanie

Staramy się, by nasze produkty były jak najbardziej funkcjonalne. Listwa karniszowa Creativa LK-04M doskonale sprawdzi się nie tylko w roli perfekcyjnego elementu dekoracyjnego, ale również jako rewelacyjne narzędzie do zamaskowania niedoskonałości. Z pomocą listwy LK-04M Creativa precyzyjnie ukryjecie Państwo mankamenty takie pęknięcia, zakończenia tapet lub nierówności pozostałe po malowaniu.

Niezależnie od tego, w jakim stylu będziecie chcieli utrzymać Państwo charakter wnętrza, listwa karniszowa Creativa LK-04M idealnie wkomponuje się w określoną aranżację pomieszczenia – czy to tradycyjnego, czy ekskluzywnego. Poza funkcją maskującą, produkt ten może posłużyć Państwu również wtedy, gdy przyjdzie czas na zabawę z optycznymi wymiarami wnętrza. Z pomocą listew Creativa LK-04M będziecie mogli Państwo zwiększyć, jak i zmniejszyć przestrzeń w danym pomieszczeniu, bez większej ingerencji.

Samodzielny montaż listwy karniszowej Creativa LK-04M

Zastanawiasz się, czy podołasz ciężkiemu wyzwaniu, jakim jest samodzielny montaż sztukaterii? Produkty marki Creativa są zatem najlepszym rozwiązaniem, by móc poznać odpowiedź na to pytanie!

Nasze listwy wykończeniowe, w tym listwy karniszowe Creativa LK-04M, są precyzyjnie dostosowane do potrzeb naszych Klientów – szczególnie tych, którzy zamierzają zakończyć remont na własną rękę. Model LK-04M jest produktem wyjątkowo lekkim i prostym w instalacji. Dekoracja ta została wcześniej precyzyjnie przygotowana, dzięki czemu można zamontować ją w pomieszczeniu bez pomocy specjalisty.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych klejów marki Creativa: klej montażowy Creativa by Cezar C300 oraz klej do łączeń Creativa by Cezar C310. Dzięki zastosowaniu tych dwóch akcesoriów, nie tylko ułatwicie sobie Państwo cały proces instalacji listew karniszowych Creativa LK-04M, ale także zapewnicie dodatkową ochronę oraz trwałość montowanym produktom.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 664 050 079 lub e-maila: biuro@creativa24.pl.