• -8%

Creativa LGG-50 Listwa gzymsowa

134,83 zł 124,04 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 124.04 zł

Opis produktu

Listwy gzymsowe Creativa LGG-50 to gustowny element wykończenia aranżacji wnętrza. Wszystkie listwy LGG-50 są łatwe w montażu oraz są odporne na uszkodzenia, czy też zmywanie, bądź wilgoć. Dają również możliwość spersonalizowania ich tak, by pasowały do reszty pomieszczenia. Wszystkie te cechy składające się listwy Creativa LGG-50 dają oryginalny efekt, który urozmaici każdą aranżację.

Opis

 • Szerokość (cm)
  10
 • Długość (cm)
  244
 • Wysokość (cm)
  8
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  LGG-50

Informacje o produkcie

Listwa gzymsowa Creativa LGG-50

Creativa listwa sufitowa LGG-50, choć jest wysoce odporna, mocna i solidna, nie doprowadza do problemów podczas mocowania. Przymocowanie jej do narożników nie będzie wymagało żadnych nadzwyczajnych umiejętności, gdyż niewielkiej wagi listwa Creativa LGG-50 to banalnie łatwy w montażu detal upiększający.

Niespotykane wykonanie sufitowej listwy LGG-50 Creativa

Dzięki tworzywu, z którego wykonana została listwa sufitowa LGG-50 Creativa, zyskujemy pewność, że produkt będzie trwały oraz wytrzymały. Poliuretan zapewnia dużą wytrzymałość na uderzenia, zarysowania, a także przypadkowe uszkodzenia listwy gzymsowej. Ponadto, Creativa listwa sufitowa LGG-50 jest wytrzymała na wyższy stopień wilgotności, dlatego nie ma mowy o problemie z zamontowaniem jej nawet w łazienkach.

LGG-50 Creativa i perfekcyjność wykonania

Listwa gzymsowa LGG-50 Creativa to dekoracyjna sufitowa listwa, która stanowi oszałamiające wykończenie aranżacji. Wielkim atutem sufitowej listwy jest fakt, że z łatwością dopasowuje się do każdej aranżacji, a to z powodu dopracowanych do perfekcji akcentom czy też całej prezentacji modelu.

Sufitowa listwa Creativa LGG-50 to szybki sposób montażu

Producent wykończeniowej listwy gzymsowej Creativa LGG-50, zadbał o każdy szczegół produktu. Najistotniejsze akcenty listwy dekoracyjnej Creativa LGG-50 są dopracowane do perfekcji, tak więc jest to sztukateria, spełniająca wszelkie wymagania. Warto wspomnieć także o doskonałym kształcie, wielkości i niewielkiej wadze sufitowej listwy marki Creativa LGG-50.

Jej proporcje są doskonale przemyślane, aby listwa gzymsowa była bardzo łatwa w przymocowaniu również dla tych, którzy nie mają specjalistycznej wiedzy o montażu listew sufitowych.

Potrzebujesz wsparcia?

W razie pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem, gdzie nasi pracownicy służą fachowym doradztwem dotyczącym wyboru i montażu listew ozdobnych.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 664 050 079 lub e-maila: biuro@creativa24.pl.