• -8%

Creativa LGG-52 Listwa gzymsowa

173,73 zł 159,83 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 159.83 zł

Opis produktu

Gzymsowa listwa Creativa LGG-52 o jasnej formie doskonale podkreśli  każdą aranżację wnętrza poprzez zakrycie nierówności, ubytków, jak i zakończeń tapet znajdujących się na styku ścian i sufitu. Listwa Creativa LGG-52 może ozdobić każde wykończone wnętrze, poprzez swoje nietuzinkowe wzornictwo. Listwa jest gotowa do malowania. LGG-52 jest lekka i łatwa w montażu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  10
 • Długość (cm)
  244
 • Wysokość (cm)
  10
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  LGG-52

Informacje o produkcie

Gzymsowa listwa LGG-52 Creativa

Listwa gzymsowa LGG-52 Creativa jest listwą dekoracyjną sufitową, stanowiąca perfekcyjne wykończenie wnętrz. Zaletą tej listwy sufitowej jest to, że pasuje ona do niejednej stylizacji, przede wszystkim z powodu opracowanych w perfekcyjnym stopniu szczegółom czy też ogólnej estetyce modelu.

Bez trudu można zastosować listwę LGG-52 Creativa zarówno w salonie, korytarzu, czy też kuchni. Bez względu na to, jaki styl dominuje w naszym mieszkaniu, gzymsowa listwa będzie prezentowała się fenomenalnie.

Trwałe wykonanie sufitowej listwy LGG-52 Creativa

Za sprawą materiału, z którego stworzona została listwa LGG-52 Creativa , otrzymujemy pewność, że produkt będzie trwały i wytrzymały. Poliuretan gwarantuje podwyższoną odporność na wgniecenia, otarcia, jak i przypadkowe uszkodzenia gzymsowej listwy. Nadto, listwa sufitowa LGG-52 Creativa jest odporna na wilgoć, co sprawia, że nie ma żadnego problemu z zamontowaniem jej nawet w wilgotnych pomieszczeniach.

Elegancka listwa gzymsowa Creativa LGG-52

Szukając dobrej wykończeniowej listwy salonowej, listwy do przedpokoju, czy łazienki, należy zwrócić uwagę na ozdobną listwę gzymsową LGG-52 Creativa , ponieważ jest to doskonała propozycja dla najbardziej wymagających wielbicieli sztukaterii. Listwa jest ozdobna, zatem będzie to doskonały motyw upiększający, który udekoruje oraz doda charakteru dowolnemu pomieszczeniu.

Dodatkowo sufitowa listwa LGG-52 Creativa będzie stanowić przydatny detal wykańczający otoczenie. Po zakończeniu remontu, bez wahania można zastosować listwę gzymsową, aby zamaskować szczeliny, nieestetycznie wyglądające mankamenty malowania, uszczerbki na styku ścian i sufitu, a także wszelkie pozostałe wady.

Wyjątkowo nieskomplikowany sposób montażu sufitowej listwy LGG-52 Creativa

W celu lepszego trzymania się modelu, producent zaleca zastosować odpowiednie kleje, które są dostępne w naszym sklepie Creativa24.pl Dzięki wykorzystaniu rekomendowanych klejów do montażu listew, listwa gzymsowa LGG-52 Creativa będzie w wyjątkowy sposób zdobić wnętrze przez długie lata.