• -8%

Creativa LNZ-02F Listwa ścienna zdobiona

355,22 zł 326,80 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 326.80 zł

Opis produktu

Creativa LNZ-02F to elastyczna wersja przepięknie zdobionej ornamentami listwy ściennej, która dzięki swojej giętkości zostanie w prosty sposób zamontowana na łukach, kolumnach oraz półkolumnach. Zastosowanie trwałych materiałów, jak i również zabezpieczenie ich przed wilgocią umożliwia wykorzystanie modelu w niejednym pomieszczeniu. Nadwyraz ważnym aspektem, jest również fakt, iż elastyczna listwa ścienna Creativa LNZ-02F jest gotowa do malowania.

Opis

 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Szerokość (cm)
  1.6
 • Długość (cm)
  235
 • Wysokość (cm)
  12.7
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej montażowy C300 oraz na łączenia C310
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  LNZ-02F

Informacje o produkcie

Listwa ścienna elastyczna Creativa LNZ-02F

Samodzielne wykańczanie pomieszczenia to nie jest prosta sprawa – tym bardziej, jeśli w naszym wnętrzu natrafimy na łuki ścian, kolumny czy półkolumny, do których ciężko jest dopasować tradycyjną listwę. W trosce o rozwiązanie tego właśnie problemu, prezentujemy Państwu listwę naścienną Creativa LNZ-02F.

Oryginalność listwy sprawi, że będzie ona pasować do każdego mieszkania, a jej elastyczność pozwoli na zastosowanie tego produktu przy każdej powierzchni. Dla modelu Creativa LNZ-02F niestraszne są żadne zakrzywienia ścian! Wystarczy wygiąć ją pod odpowiednim kątem, by bezproblemowo dopasowała się do problematycznego zaokrąglenia ściany.

Dzięki elastyczności listew typu flex, do których należy listwa ścienna Creativa LNZ-02F, możecie Państwo nadać swojemu wnętrzu harmonii oraz elegancji.

Zastosowanie listwy naściennej Creativa LNZ-02F

Wspominając o modelu Creativa LNZ-02F, warto podkreślić jej niebywałą funkcjonalność. Dzięki starannie wyselekcjonowanym materiałom wykorzystanym przy produkcji naszej sztukaterii, produkty marki Creativa charakteryzują się ogromnym zastosowaniem nie tylko estetycznym, ale również praktycznym.

Listwa naścienna LNZ-02F Creativa jest niepozornym elementem dekoracyjnym, który doda zachwycającego uroku każdemu pomieszczeniu. Marka Creativa dba nawet o najdrobniejsze szczegóły swoich wyrobów, dzięki czemu mogą one cieszyć oko nawet najbardziej wymagających Klientów.

Dodatkowo listwa ścienna Creativa LNZ-02F zakryje wszelkie nieestetyczne mankamenty ścian np. zakończenia tapet, również tych zakrzywionych, jak kolumny lub półkolumny. Dzięki temu zastosowaniu Creativa LNZ-02F sprawi, że ostateczny efekt wykończeniowy zachwyci zarówno domowników, jak i gości.

LNZ-02F – elastyczna listwa o wysokiej jakości

Jednak perfekcyjność tego produktu zaczyna się już przy samych jego narodzinach. Wykorzystany przy produkcji listwy trwały materiał sprawia, że model Creativa LNZ-02F jest wyjątkowo wytrzymałym typem sztukaterii, któremu nie straszne są uszkodzenia mechaniczne (np. uderzenie, wgniecenie, wygięcie). Z kolei pokrycie produktu warstwą specjalnej powłoki uodparnia go również na wilgoć. Oznacza to zatem, że możecie Państwo bezproblemowo zastosować listwę ścienną LNZ-02F Creativa w dowolnym pomieszczeniu.

Technologia towarzysząca produkcji listwy Creativa LNZ-02F zapewnia Państwu możliwość korzystania z produktu przez wiele lat. Jednocześnie, dzięki wcześniej wymienionym zaletom modelu LNZ-02F, listwa ta może być regularnie czyszczona, co nie wpłynie na jej zużycie. Oznacza to zatem, że nie musicie się Państwo martwić o systematyczne odświeżanie naszej sztukaterii.

Giętka listwa naścienna Creativa LNZ-02F została stworzona z myślą również o tych Klientach, którzy zamierzają nadać wyjątkowości swojemu mieszkaniu za pomocą koloru. Niezależnie od tego, czy wnętrze ma być odważne, czy też minimalistyczne – Creativa LNZ-02F doskonale się odnajdzie w każdym typie aranżacji. Gotowa do pomalowania listwa może zmienić charakter pomieszczenia nie do poznania. Wystarczy nałożyć na nią dowolną farbę niezawierającą rozpuszczalników. Celu spersonalizowania listwy ściennej Creativa LNZ-02F polecamy zatem farby silikonowe, lateksowe i akrylowe.

Montaż ściennej listwy Creativa LNZ-02F

Instalacja tego modelu jest niezwykle prosta. Dzięki lekkości listwy Creativa LNZ-02F będziecie Państwo w stanie zamontować tę sztukaterię samodzielnie. Giętkość tego produktu flex sprawia, że z łatwością podoła on również instalacji w okolicach łuków ścian, kolumn czy półkolumn. Wystarczy odpowiednio nagiąć daną listwę, a ta bez problemu dopasuje się do krzywizny danej powierzchni.

Dodatkowym wsparciem z pewnością będą pozostałe akcesoria marki Creativa. Polecamy zatem kleje do montażu Creativa by Cezar C300 oraz kleje do łączeń listew Creativa by Cezar C310. Dzięki zastosowaniu tych produktów, montaż listwy Creativa LNZ-02F będzie znacznie szybszy i przyjemniejszy. Poza tym, samodzielny montaż pozwoli Państwu na zminimalizowanie kosztów wykańczania wnętrza.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 664 050 079 lub e-maila: biuro@creativa24.pl.