• -8%

Creativa LNZ-04 Listwa ścienna zdobiona

83,68 zł 76,99 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 76.99 zł

Opis produktu

Zdobiona listwa ścienna Creativa LNZ-04, której wyjątkowej klasy wzornictwo pozwoli wznieść każdą ścianę na inny poziom, natomiast za sprawą gotowości do pomalowania model świetnie wkomponuje się w jej kolorystykę, lub wręcz przeciwnie wyróżni go na tle aranżacji. Dodatkowo Creativa LNZ-04 to zdobiona listwa ścienna jest stworzona z lekkich, wytrzymałych i wilgocioodpornych materiałów.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.9
 • Długość (cm)
  240
 • Wysokość (cm)
  5.1
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej montażowy C300 oraz na łączenia C310
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  LNZ-04

Informacje o produkcie

Listwa ścienna Creativa LNZ-04

Chcąc wprowadzić pewnego rodzaju innowację do naszego pomieszczenia, powinniśmy mieć na uwadze sztukaterię naścienną, z pomocą której można uzyskać zachwycający efekt dekoracyjny. Dzięki listwie ściennej Creativa LNZ-04 możecie Państwo nadać swojemu wnętrzu wyjątkowy charakter, który z pewnością doda pokoju elegancji. Korzystając z tego modelu, można nie tylko urozmaicić pomieszczenie pod względem estetycznym, ale również optycznym, nadając ścianom trójwymiarowości. Warto dodać również, iż listwa naścienna Creativa LNZ-04 sprawdzi się doskonale zarówno w klasycznych pokojach, jak również nowoczesnych wnętrzach.

Zastosowanie naściennej listwy Creativa LNZ-04

Niezależnie od stylu, w jakim zostało utrzymane pomieszczenie, Creativa LNZ-04 doskonale dopełni aranżację wnętrza – czy ekskluzywną, czy minimalistyczną. Produkt nie tylko nada elegancji wykańczanemu pokojowi, ale również zamaskuje pęknięcia, nieestetyczne zakończenia tapet czy nierówności powstałe wskutek przeprowadzanego remontu.

Creativa LNZ-04 i jej zalety

Nowoczesna technologia wykorzystana w produkcji listew naściennych Creativa LNZ-04 zapewnia Państwu komfort użytkowania tego produktu. Dzięki pełnej staranności producentów marki Creativa, model ten jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia mechaniczne. Oznacza to zatem, że bez problemu będziecie mogli Państwo czyścić zamontowaną listwę, które przez wiele lat będzie Wam służyć niezmiennie dobrze.

Dodatkowo listwa ścienna Creativa LNZ-04 jest produktem odpornym na wilgoć. Dzięki temu może zostać ona zastosowana w każdym pomieszczeniu, nie zważając na jakość powietrza panującą w danym wnętrzu. Oznacza to zatem, że decydując się na listwę naścienną Creativa LNZ-04, możecie Państwo zamontować ją w każdym pokoju (np. łazienka, salon, kuchnia). Wodoodporność zawdzięcza zastosowaniu odpowiedniego tworzywa oraz specjalistycznej powłoki – jeszcze w etapie produkcyjnym listwy.

Listwa naścienna Creativa LNZ-04 – montaż w domu

Model naściennej listwy LNZ-04 Creativa to niebywale prosty w montażu produkt. Jest to istotne szczególnie dla tych Klientów, którzy nie posiadają zbyt bogatej wiedzy remontowej. Dzięki materiałom wykorzystanym przy produkcji Creativa LNZ-04, nasza listwa jest wyjątkowo lekka, co umożliwia samodzielną instalację tego typu sztukaterii.

Dodatkową pomocą mogą się okazać kleje marki Creativa, których wykorzystanie sprawi, że montaż listew naściennych Creativa LNZ-04 będzie przyjemniejszy i znacznie szybszy. Polecamy zatem klej do montażu Creativa by Cezar C300 oraz klej do łączeń listew Creativa by Cezar C310. Mając pod ręką te dwa akcesoria, w prosty sposób poradzicie sobie Państwo ze wszystkimi niepewnościami dotyczącymi samodzielnego remontu. Tym samym zaoszczędzicie Państwo pewną kwotę, którą być może musielibyście poświęcić na wynajem ekipy remontowej.

Pomoc w doborze listew ściennych Creativa

Nasza firma od lat stara się w pełni usatysfakcjonować swoich Klientów. Jednak rozumiemy doskonale fakt, że niekiedy zdarza się jakiś kłopot, z którym nie jesteśmy w stanie sami sobie poradzić.

W takich chwilach właśnie pojawia się fachowiec, który z przyjemnością opowie nieco o sprzedawanej sztukaterii oraz wyjawi największe tajemnice wykańczania wnętrz. Dzięki pomocy naszych specjalistów, będziecie mogli Państwo całkowicie świadomie podjąć decyzję dotyczącą wyboru elementu sztukateryjnego oferowanego w sklepie Creativa. Dotyczy to również listew ściennych Creativa LNZ-04.

Jeśli więc borykacie się Państwo z konkretnymi niepewnościami dotyczącymi zakupu lub montażu naszej sztukaterii, zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszymi pracownikami. Gwarantujemy, że wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta w tym czasie wiedza specjalistów marki Creativa z pewnością rozwieją wszelkie wątpliwości.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 664 050 079 lub e-maila: biuro@creativa24.pl.