• -8%

Creativa LPC-25 Listwa przypodłogowa

119,17 zł 109,64 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 109.64 zł

Opis produktu

Wyjątkowo solidna, gustowna listwa przypodłogowa Creativa LPC-25, jest polecana do wykorzystania w dowolnym pomieszczeniu, które nie tylko urozmaici, ale wykończy też jego wystrój wnętrz. Listwa LPC-25 jest wysoce odporna na uszkodzenia, a także na wilgoć. Ponadto pomalowana jest dodatkową powłoką, która ułatwia przyczepność farby, zatem może być modyfikowana na dowolny kolor.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.7
 • Długość (cm)
  244
 • Wysokość (cm)
  14.8
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
 • Zalecany klej
  klej montażowy C300 oraz na łączenia C310
 • Powłoka
  Poprawiająca przyczepność farby
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  LPC-25

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-25

Decydując się na dopełnienie aranżacji za pomocą sztukaterii, warto zwrócić szczególną uwagę na rodzaj listwy, który chcemy wykorzystać. Dlatego zachęcamy Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą listew przypodłogowych Creativa LPC-25, które doskonale wpasują się do każdego wnętrza. Nasza sztukateria, poza funkcją estetyczną, sprawdza się również pod względem praktycznym. Uniwersalność listew przypodłogowych LPC-25 firmy Creativa zachwyci każdego Klienta.

Za pomocą listew przypodłogowych LPC-25 Creativa możecie Państwo w bardzo prosty i szybki sposób zmienić charakter Waszego mieszkania. Tego typu sztukateria dodaje klasy i elegancji do każdego pomieszczenia i doskonale sprawdza się zarówno w minimalistycznych, jak i bogatych aranżacjach.

Dlaczego listwa przypodłogowa LPC-25 Creativa?

Perfekcyjność naszych listew LPC-25 zaczyna się już na etapie ich produkcji. Do tworzenia sztukaterii Creativa wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, które zapewniają naszym produktom wyjątkową trwałość. Listwy przypodłogowe Creativa są zatem odporne zarówno na uderzenia, jak i na wilgoć, dzięki czemu mogą one cieszyć oczy domowników przez wiele lat.

Precyzyjność wykonania produktów Creativa sprawia, że każdy Klient może dostosować nasze elementy sztukateryjne do własnych potrzeb. Dzięki różnorodności listew przypodłogowych jesteśmy pewni, że znajdą Państwo idealny model np. LPC-25 do wykończenia własnego mieszkania.

Praktyczne zastosowanie listew przypodłogowych LPC-25

Listwy przypodłogowe LPC-25, poza funkcją dekoracyjną, doskonale sprawdzają się również praktycznie. Ten funkcjonalny element sztukateryjny pozwoli Wam zakryć nieestetyczne uszkodzenia ścian, powstałe w wyniku remontu. Dodatkowo za ich pomocą możecie Państwo ukryć rzucające się w oczy nierówności ścian, a zamaskować szczelinę dylatacyjną i przewody. W ten sposób listwy przypodłogowe Creativa LPC-25 dbają nie tylko o bezpieczeństwo domowników, ale również o porządek i harmonię aranżacji.

Precyzyjnie wykonane listwy przypodłogowe Creativa LPC-25 są również niebywale trwałe – dzięki odporności na uderzenia oraz wilgoć, mogą być one zastosowane zarówno w sypialni czy salonie, jak również w kuchni i łazience.

Listwa przypodłogowa przygotowana do malowania

Z myślą o indywidualności naszych Klientów stworzyliśmy listwy przypodłogowe przygotowane do malowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu możecie Państwo dostosować konkretny model do potrzeb mieszkania. W ten sposób wybrana listwa może albo jednolicie wkomponować się w jego aranżację, albo stanowić element kontrastowy, który podkreśli wyjątkowy styl Waszego pokoju.

Listwa przypodłogowa przygotowana do malowania, jaką jest model LPC-25 Creativa doskonale sprawdzi się jako niebanalna dekoracja, która nada niepowtarzalnego charakteru wykańczanemu wnętrzu. Lekką listwę możecie Państwo zamontować samodzielnie, zyskując przy tym pełną kontrolę nad tym, jaką funkcję ma pełnić instalowana sztukateria. Nadając kolor naszej listwie przypodłogowej LPC-25, w prosty i szybki sposób spersonalizujecie ten element dekoracyjny, dostosowując go do stylu, w których chcielibyście Państwo zachować swoją aranżację.

Sztukateria marki Creativa została stworzona w trosce o satysfakcję użytkowników naszych elementów dekoracyjnych. Dlatego każdy Klient, niezależnie od estetycznych upodobań, decydując się na listwę przypodłogową LPC-25 Creativa, może być pewien perfekcyjnego wykończenia remontowanego wnętrza.

Listwy przypodłogowe LPC-25 proste w montażu

Nasze listwy przypodłogowe LPC-25 są produktem banalnie prostym w montażu, Dzięki lekkości materiałów wykorzystanych przy produkcji naszej sztukaterii, możecie Państwo bez problemu samodzielnie zainstalować listwę przypodłogową we własnym mieszkaniu.

Istotnym jest to, by przy montażu listew przypodłogowych LPC-25 pamiętać o wcześniejszym przygotowaniu specjalnie dostosowanych do tego klejów i akcesoriów. Najlepiej przy instalacji naszych listew przypodłogowych sprawdzą się produkty marki Creativa. Szczególnie polecamy zastosowanie klejów montażowych Cezar Creativa C300 i Cezar Creativa C310 do łączeń.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 664 050 079 lub e-maila: biuro@creativa24.pl.