• -8%

Creativa LPC-22F Listwa przypodłogowa

234,18 zł 215,45 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Wykonana z twardego tworzywa, elastyczna listwa przypodłogowa Creativa LPC-22F, jest produktem przeznaczonym do zamontowania na zaokrągleniach ścian, wszelkich łukach i półkolumnach. Oprócz praktycznego zastosowania, listwa LPC-22F jest także niezwykle elegancką i gustowną dekoracją wystroju wnętrz, którą z łatwością można pomalować na dowolny kolor, używając jedynie farby bez rozpuszczalnika. Ponadto listwa typu flex jest także wysoce odporna na uderzenia i wilgoć.

Opis

 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Szerokość (cm)
  1.6
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  12
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
 • Zalecany klej
  klej montażowy C300 oraz na łączenia C310
 • Powłoka
  Poprawiająca przyczepność farby
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  LPC-22F

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa elastyczna Creativa LPC-22F

Częstym kłopotem przy wykańczaniu remontowanego pokoju jest odpowiednie dopasowanie kształtu listwy do łuków ścian, półkolumn oraz kolumn. Z myślą o rozwiązaniu tego problemu oferujemy Państwu listwę przypodłogową Creativa LPC-22F Flex, która doskonale sprawdza się zarówno jako forma ochrony, jak i dekoracji.

Listwy przypodłogowe w wersji flex są zdolne do zmiany kształtu poprzez wygięcie. Dzięki tej funkcji możecie Państwo dostosować listwę Creativa LPC-22F do swoich potrzeb, nie martwiąc się o to, że będzie ona odstawać od ściany. Jednocześnie model ten może zostać wykorzystany jako uzupełnienie każdej aranżacji pomieszczenia – od klasycznego minimalizmu, po ekstrawagancki, nowoczesny styl.

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-22F, jak każda inna listwa przypodłogowa marki Creativa, doskonale zakrywa szczeliny dylatacyjne, a także maskuje wszelkie mankamenty: ubytki, widoczne łączenia na styku ścian i podłogi oraz nieestetyczne zakończenia tapet. Dzięki zastosowaniu listwy LPC-22F będzie to możliwe również w miejscach niemożliwych do zakrycia dla zwykłych listew przypodłogowych – takich, jak kolumny, półkolumny i łuki.

Dlaczego Creativa LPC-22F?

Nasza firma, produkując sztukaterię, w szczególności zwraca uwagę na funkcjonalne zastosowanie tych produktów. Dlatego, rzetelnie dobierając odpowiednie materiały do produkcji listwy przypodłogowej Creativa LPC-22F, zadbaliśmy o to, by model ten odznaczał się wyjątkową trwałością. Dzięki wysokiej jakości budulcom, Listwa LPC-22F jest znacznie bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne (np. pęknięcia, wgniecenia) oraz wodę, a także doskonale sprawdza się przy wszelkich zaokrągleniach ścian.

Wykorzystana przy produkcji nowoczesna technika umożliwia zatem zastosowanie elastycznej listwy przypodłogowej Creativa LPC-22F w każdym pomieszczeniu, nawet tym najbardziej narażonym na wilgoć. Uniwersalność oraz funkcjonalność tego modelu sprawi, że będzie on cieszyć Państwa przez wiele lat.

Warto również zwrócić uwagę na to, że listwa przypodłogowa LPC-007F Creativa jest produktem przygotowanym do pomalowania. Oznacza to zatem, że możecie Państwo sami nadać jej styl oraz kolor, na którym Wam zależy. Należy jednak pamiętać, że niezbędne będzie użycie farb niezawierających rozpuszczalników! Wykorzystując farbę silikonową lub akrylową, bez problemu będziecie mogli Państwo zadbać o to, by Wasz pokój wyglądał perfekcyjnie w każdym calu.

Montaż elastycznej listwy Creativa LPC-22F – prosty i szybki

Dokładnie tak! Montaż listew Creativa, w tym modelu LPC-22F, jest banalnie prosty i przyjemny. Produkty flex są już przygotowane do samodzielnego montażu, a ich giętkość sprawia, że instalacja tego typu sztukaterii przy łukach ścian, półkolumnach i kolumnach zajmuje tylko kilka chwil.

Oczywiście, nie obędzie się bez pomocy. Marka Creativa dba o swoich Klientów, również pod względem finansowym. Dlatego zamiast dzwonić po ekipę remontową, wystarczy wyposażyć się w specjalne kleje Creativa: klej do montażu Creativa by Cezar C300 oraz Creativa by Cezar C310 do łączeń. Dzięki tym akcesoriom, osiągniecie Państwo zamierzony efekt bez zadawania sobie zbędnego trudu.

Creativa LPC-22F – pomoc specjalisty

Jeśli jednak jakiekolwiek wątpliwości się pojawią, a problem okaże się być zbyt ciężki, żeby samodzielnie sobie z nim poradzić – służymy dobrą radą!

Wieloletni czas, jaki poświęciliśmy poznawaniu tajników wyjątkowej sztukaterii, obliguje nas do podzielenia się tą wiedzą z Klientami. Zatem, jeśli uznacie Państwo, że czas skonsultować się ze specjalistą w celu umówienia szczegółów konkretnego elementu wykończeniowego, jak np. elastyczna listwa przypodłogowa LPC-22F Creativa, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Nasi fachowcy z chęcią również wyjaśnią wszelkie zagadnienia związane z samodzielnym montażem sztukaterii Creativa.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 664 050 079 lub e-maila: biuro@creativa24.pl.