• -8%

MDF Creativa LMDF-01 Listwa przypodłogowa

39,58 zł 36,41 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 36.41 zł

Opis produktu

Listwa przypodłogowa MDF LMDF-01 Creativa to uniwersalny produkt lakierowany na biało. Dzięki gotowości do montażu w szybki sposób odmieni każde wnętrze, nadając mu perfekcyjnego wykończenia na styku ścian i podłogi np. szczelinę dylatacyjną. Nowoczesny design wraz z wysokiej jakości wykonaniem sprawia, że listwa MDF LMDF-01 spełni oczekiwania nie tylko wizualne.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.45
 • Długość (cm)
  220
 • Wysokość (cm)
  5.8
 • Materiał
  MDF
 • Zalecany klej
  klej montażowy C300 oraz na łączenia C310
 • Powłoka
  Biała lakierowana
 • Właściwości
  odporna na uderzenia
 • Symbol
  LMDF-01

Informacje o produkcie

Creativa LMDF-01 listwa przypodłogowa MDF

Listwy przypodłogowe Creativa LMDF-01 wykonane z izotropowej płyty MDF stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych sztukaterii z kolekcji marki Creativa. Dzięki technologii wykorzystywanej w produkcji tych elementów wykończeniowych, listwa Creativa LMDF-01 cechuje się wysoką elastycznością oraz wytrzymałością na uszkodzenia. Dokładne pokrycie listew przypodłogowych wysokiej jakości białym lakierem sprawia, że mogą one być wykorzystywane do uniwersalnego wykończenia różnych pomieszczeń w mieszkaniu.

Do czego można wykorzystać sztukaterię z linii Creativa? Dekoracyjna listwa przypodłogowa LMDF-01 Creativa doskonale sprawdza się w maskowaniu wszelkiego rodzaju nieestetycznych nierówności, uszkodzeń czy niedokładności powstałych przy wykańczaniu styków ścian i podłóg. Model ten może również posłużyć ukrywaniu odstających kabli, przewodów oraz odkształceń lub pęknięć podłogi.

Dzięki różnorodności listew przypodłogowych Creativa MDF nie trzeba martwić się o staranne wykończenie pokoju, które będzie nie tylko praktyczne, ale i estetyczne. Model Creativa LMDF-01 jest doskonałą dekoracją przeznaczoną dla nowoczesnych i klasycznych mieszkań.

Creativa LMDF-01 – innowacyjna sztukateria

Dyskretne łączenia pokrytych lakierem listew przypodłogowych Creativa LMDF-01 sprawi, że wykończenie wnętrza zyska na ekskluzywności. Inne, równie uniwersalne modele oraz wzory są dostępne w naszym sklepie.

Nowoczesna technologia wykorzystana przy produkcji listew przypodłogowych MDF Creativa LMDF-01 sprawia, że sztukateria z kolekcji Creativa doskonale dopełnia wnętrze pokoju, nadając mu elegancji. Dzięki wytrzymałości listwy MDF na uszkodzenia, służy ona użytkownikom przez wiele lat, zapewniając im satysfakcję z estetycznego wykończenia wnętrza.

Zalety listwy przypodłogowej Creativa LMDF-01

Pokryta wysokiej jakości białym lakierem listwa przypodłogowa Creativa LMDF-01 jest wytrzymała na zadrapania. Z kolei struktura modeli z kolekcji Creativa MDF dzięki swojej elastyczności, którą zawdzięcza wykorzystanym materiałom, jest również odporna na wgniecenia i pęknięcia.

Ten wysokiej jakości produkt pozwoli Państwu na samodzielne i imponujące wykończenie wnętrza. Wizualny aspekt listwy przypodłogowej Creativa LMDF-01 zadowala każdego użytkownika dzięki swojej uniwersalności. LMDF-01 Creativa doskonale sprawdza się jako dekoracja dodająca elegancji oraz ekskluzywności w pomieszczeniu, nadając mu wyjątkowy i indywidualny charakter dostosowany do potrzeb Klienta.

Samodzielny montaż Creativa LMDF-01

Dzięki elastyczności oraz lekkości zastosowanej płyty MDF bez problemu zainstalujecie Państwo listwy Creativa LMDF-01 samodzielnie w domu. Ozdobne listwy można zamontować bez pomocy specjalisty, a dzięki klejom do montażu Creativa by Cezar C300 oraz Creativa by Cezar C310 do łączeń wykończenie wnętrza pójdzie szybko, gładko i tanio – tak, by zapewnić Państwu komfort z użytkowania listew z marki Creativa.

Zakup przypodłogowej listwy Creativa MDF z pomocą fachowców

Nierzadko podczas wyboru odpowiednich dekoracji marki Creativa w naszym internetowym sklepie spotykacie się Państwo z wątpliwościami dotyczącymi zakupu sztukaterii. Dlatego też nasi pracownicy służą Państwu dobrą radą i mądrą wskazówką, gdy przychodzi do wyboru idealnego wykończenia. Nasi fachowcy nie tylko pomogą Państwu w podjęciu decyzji dotyczącej najlepszego modelu czy wzoru listwy przypodłogowej MDF, np. Creativa LMDF-01, ale także wskażą i objaśnią dokładną specyfikację interesujących Państwa elementów sztukateryjnych marki Creativa. Firmowi specjaliści pomogą również rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące montażu elementów dekoracyjnych Creativa. Jesteśmy z Wami i dla Was. Z naszą pomocą remont mieszkania będzie prosty, szybki i, co najważniejsze, stylowy.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 664 050 079 lub e-maila: biuro@creativa24.pl.