• -8%

Creativa LGG-21 Listwa gzymsowa

126,16 zł 116,07 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 116.07 zł

Opis produktu

Estetycznie wykonana gładka listwa sufitowa LGG-21 Creativa rewelacyjnie skomponuje się z dowolną kolorystyką wnętrza, za sprawą gotowości do pomalowania. Co więcej, za sprawą prostoty linii i wysokiej jakości detali powoduje, że jest to ekskluzywny element wykończeniowy. Zastosowanie lekkich, trwałych i odpornych na wilgoć tworzyw pozwala na szybki montaż gładkiej listwy gzymsowej Creativa LGG-21 w każdym pomieszczeniu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  8.5
 • Długość (cm)
  240
 • Wysokość (cm)
  9
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej montażowy C300 oraz na łączenia C310
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  LGG-21

Informacje o produkcie

Creativa LGG-21 listwa gzymsowa

Listwy marki Creativa charakteryzują się nieprzeciętnością. Przykładem może być gzymsowa listwa Creativa LGG-21, której oryginalny wygląd doskonale podkreśli charakter każdego mieszkania. Dzięki uniwersalnej prezentacji, model LGG-21 będzie stanowić idealną dekorację zarówno w pokoju gościnnym, jak i sypialni lub kuchni. Decydując się na montaż listwy Crativa LGG-21, możecie być Państwo pewni tego, że perfekcyjnie wkomponuje się ona w planowaną aranżację, nadając pomieszczeniu wyjątkowy wygląd.

Uniwersalność estetyczna tego produktu sprawia, że możecie Państwo dostosować go do własnych potrzeb. W zależności od tego, jaki cel chcecie Państwo osiągnąć, listwa gzymsowa Crativa LGG-21 może albo nadać indywidualny charakter pomieszczeniu, albo dopełnić harmonii danego wnętrza.

Wysoka jakość listwy gzymsowej LGG-21 Creativa

Creativa dba o satysfakcję swoich Klientów bardzo dokładnie. A dbałość ta rozpoczyna się już przy produkcji sztukaterii wywodzącej się z linii Creativa. Dzięki nowoczesnej technice wykorzystanej przy tworzeniu listwy gzymsowej Creativa LGG-21, produkt ten będzie służył Państwu przez wiele lat, stanowiąc doskonałe wykończenie pomieszczenia – zarówno estetyczne, jak również w pełni funkcjonalne.

Listwa gzymsowa LGG-21 Creativa, jak reszta naszej sztukaterii, wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, które mają na celu zwiększenie wytrwałości danego produktu. Budulcem przedstawionego modelu jest poliuretan, dzięki któremu gzymsowa listwa Creativa LGG-21 jest odporna na uderzenia, otarcia i wgniecenia. Jednak pomimo tak twardo brzmiącej jakości, produkt wciąż zachowuje swoją lekkość, znacznie ułatwiając Państwu samodzielny montaż tego typu sztukaterii we własnym mieszkaniu. Dodatkowo warto wspomnieć również o tym, że listwa Creativa LGG-21 lepiej znosi wilgoć, dzięki czemu możecie Państwo zastosować ją nie tylko w salonie lub sypialni, ale także łazience czy też kuchni.

LGG-21 Creativa – zastosowanie

Staramy się, by nasze produkty były jak najbardziej funkcjonalne. Listwa gzymsowa Creativa LGG-21 doskonale sprawdzi się nie tylko w roli perfekcyjnego elementu dekoracyjnego, ale również jako rewelacyjne narzędzie do zamaskowania niedoskonałości. Z pomocą listwy LGG-21 Creativa precyzyjnie ukryjecie Państwo mankamenty takie pęknięcia, zakończenia tapet lub nierówności pozostałe po malowaniu.

Niezależnie od tego, w jakim stylu będziecie chcieli utrzymać Państwo charakter wnętrza, listwa gzymsowa Creativa LGG-21 idealnie wkomponuje się w określoną aranżację pomieszczenia – czy to tradycyjnego, czy ekskluzywnego. Poza funkcją maskującą, produkt ten może posłużyć Państwu również wtedy, gdy przyjdzie czas na zabawę z optycznymi wymiarami wnętrza. Z pomocą listew Creativa LGG-21 będziecie mogli Państwo zwiększyć, jak i zmniejszyć przestrzeń w danym pomieszczeniu, bez większej ingerencji.

Samodzielny montaż listwy gzymsowej Creativa LGG-21

Zastanawiasz się, czy podołasz ciężkiemu wyzwaniu, jakim jest samodzielny montaż sztukaterii? Produkty marki Creativa są zatem najlepszym rozwiązaniem, by móc poznać odpowiedź na to pytanie!

Nasze listwy wykończeniowe, w tym listwy gzymsowe Creativa LGG-21, są precyzyjnie dostosowane do potrzeb naszych Klientów – szczególnie tych, którzy zamierzają zakończyć remont na własną rękę. Model LGG-21 jest produktem wyjątkowo lekkim i prostym w instalacji. Dekoracja ta została wcześniej precyzyjnie przygotowana, dzięki czemu można zamontować ją w pomieszczeniu bez pomocy specjalisty.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych klejów marki Creativa: klej montażowy Creativa by Cezar C300 oraz klej do łączeń Creativa by Cezar C310. Dzięki zastosowaniu tych dwóch akcesoriów, nie tylko ułatwicie sobie Państwo cały proces instalacji listew gzymsowych Creativa LGG-21, ale także zapewnicie dodatkową ochronę oraz trwałość montowanym produktom.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 664 050 079 lub e-maila: biuro@creativa24.pl.