• -8%

Creativa LGG-53 Listwa gzymsowa

187,80 zł 172,78 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 172.78 zł

Opis produktu

Zadziwiające listwy gzymsowe marki Creativa LGG-53 to bardzo nowoczesny, a zarazem elegancki szczegół stylizacji wnętrza, dodający wyrafinowania pomieszczeniom. Listwy LGG-53 są wodoodporne oraz wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć, czy też zmywanie. Ponadto, są przygotowane do pomalowania na dowolny, wymarzony kolor każdą farbą niezawierającą rozpuszczalników. W efekcie listwy Creativa LGG-53 sprawiają, iż są to elementy dekoracyjne godne uwagi.

Opis

 • Szerokość (cm)
  10.4
 • Długość (cm)
  244
 • Wysokość (cm)
  10.2
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  LGG-53

Informacje o produkcie

Listwa gzymsowa Creativa LGG-53

Listwa gzymsowa Creativa LGG-53 to wyjątkowy detal, który idealnie uzupełni wystrój każdego pomieszczenia, zwłaszcza na styku sufitu i ściany. Doskonale pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz, nadając im charakteru i elegancji.

Solidność sufitowej listwy LGG-53 Creativa

Listwa sufitowa Creativa LGG-53 wyróżnia się nie tylko solidnością wykonania, ale również elegancją. Jej estetyczny design stanowi efektowny element dekoracyjny, nadający pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. Montaż listwy jest prosty, a dzięki niewielkiej wadze, nie sprawia trudności. Może ona być stosowana zarówno w salonach, przedpokojach, jak i łazienkach, dodając im subtelnego uroku.

Odporność listwy gzymsowej Creativa LGG-53

Creativa LGG-53 wyróżnia się lekkością, łatwością montażu oraz możliwością malowania, dzięki pokryciu farbą podkładową. Można ją dostosować do indywidualnych preferencji, używając dowolnej farby wodnej. Wykonana z wodoodpornych i odpornych na uderzenia materiałów, listwa ta nadaje się do zastosowania w każdym rodzaju wnętrza, gwarantując trwałość i estetykę.

Listwa sufitowa Creativa LGG-53 to banalnie prosty sposób montażu

Dzięki swojej konstrukcji oraz niewielkiej wadze, montaż listwy jest niezwykle prosty i szybki. Może być stosowana w różnych pomieszczeniach, od salonów po łazienki, dodając im subtelnego uroku. Listwa została fabrycznie pokryta białym podkładem, co ułatwia malowanie. Dzięki temu można ją dostosować do własnych upodobań kolorystycznych, co sprawia, że doskonale pasuje do różnorodnych aranżacji.

Pomoc w wyborze sztukaterii

Nasi specjaliści z Creativa24 chętnie udzielą Ci pomocy w wyborze, montażu oraz pielęgnacji sztukaterii. Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem: 664 050 079 lub drogą mailową: biuro@creativa24.pl.