• -8%

Creativa LNG-21 Listwa naścienna

57,59 zł 52,98 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 52.98 zł

Opis produktu

Listwa ścienna Creativa LNG-21 reprezentuje szczyt jakości w dziedzinie sztukaterii, zaspokajając gusta miłośników eleganckich dekoracji ścian i sufitów. Wykonana z wytrzymałych materiałów i dbałością o detale, model LNG-21 przyciąga uwagę swym klasycznym designem, który doskonale komponuje się z różnorodnymi stylami wnętrz. Za pomocą tej listwy ściennej nadasz wyjątkowego charakteru swojemu mieszkaniu!

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.6
 • Długość (cm)
  240
 • Wysokość (cm)
  3
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  LNG-21

Informacje o produkcie

Listwa ścienna Creativa LNG-21

Elegancka i uniwersalna listwa ścienna Creativa LNG-21 wzbogaca wnętrza o wyrafinowany charakter. Jej modernistyczny design idealnie odpowiada potrzebom osób poszukujących niebanalnych dekoracji. Listwa nie tylko maskuje nierówności ścian i tapet, ale również tworzy ekskluzywne obramowania, dodając pomieszczeniom klasy. Za pomocą produktu, jakim jest listwa ścienna LNG-21, stworzysz niepowtarzalną aranżację.

Nowoczesna listwa ścienna LNG-21

Zaawansowana technologia i najwyższej klasy materiały zapewniają listwie LNG-21 wyjątkową trwałość. Jest ona odporna na uderzenia, wgniecenia i zarysowania, a także na działanie wody, co pozwala na jej zastosowanie w różnych warunkach. Produkt ten został wykonany z wysokiej jakości materiału, jakim jest poliuretan, co zapewnia mu długotrwałość.

Creativa LNG-21 - listwa ścienna montaż

Listwa ścienna LNG-21 Creativa jest przygotowana do samodzielnego zamontowania jej na ścianie lub przy styku ścian i sufitu. Montaż listwy Creativa LNG-21 jest prosty dzięki użyciu rekomendowanych klejów i narzędzi dostępnych w naszym sklepie internetowym. Dzięki temu montaż tej dekoracji będzie szybki i prosty - nie musisz wynajmować firmy remontowej, by umieścić listwy ścienne Creativa na ścianie!

Wsparcie ekspertów

Zachęcamy do kontaktu w przypadku pytań dotyczących wyboru, zakupu lub montażu naszych produktów. Nasi specjaliści oferują profesjonalne doradztwo i wsparcie przy wyborze listwy ściennej lub dowolnego innego elementu sztukateryjnego!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 664 050 079 lub e-maila: biuro@creativa24.pl.