• -8%

Klej CREATIVA by Cezar montażowy 300ml - C300

30,47 zł 28,03 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 28.03 zł

Opis produktu

Klej montażowy Creativa by Cezar 300 ml to szybkoschnący klej, który zapewni długotrwałe połączenie listew do ściany, czy sufitu oraz ich uszczelnienie. Klej Creativa by Cezar 300 ml przeznaczony jest do stosowania na wewnętrznych powierzchniach porowatych. Jego wydajność wynosi około 8-10 metrów bieżących.
UWAGA: produktu nie można stosować do wypełnienia szczelin dylatacyjnych znajdujących się między listwami.

Informacje o produkcie

Klej montażowy Creativa by Cezar 300ml C300

Chcąc uzyskać perfekcyjny efekt wizualny w naszym mieszkaniu, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na to, po jakie artykuły sztukateryjne sięgamy. Nasza firma, w trosce o komfort Klientów Creativa, oferuje Państwu szeroką gamę produktów, które z pewnością ułatwią pracę przy samodzielnym wykańczaniu pomieszczenia. Przy montażu wszelkiego rodzaju listew, pilastrów lub innych dekoracji zawsze warto jest mieć pod ręką kleje i inne artykuły niezbędne do samodzielnego przeprowadzenia remontu.

Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z kleju montażowego Creativa by Cezar 300ml, który doskonale sprawdzi się przy instalacji nawet najbardziej skomplikowanych elementów dekoracyjnych. Klej montażowy Creativa by Cezar C300, w szczególności przeznaczony do sztukaterii marki Creativa, sprawi, że samodzielny montaż będzie wyjątkowo prosty. Klej Creativa by Cezar montażowy 300ml, który można znaleźć w ofercie artykułów Creativa, jest produktem szybkoschnącym, co oznacza, że skuteczność jego działania można zauważyć już po chwili od zaaplikowania go na powierzchni wybranego elementu dekoracyjnego.

Tak, jak większość naszych produktów, klej Creativa by Cezar montażowy C300 jest artykułem wyjątkowo trwałym, którego działanie, chociaż skuteczne, jest niezauważalne dla oka. Dzięki temu zachowacie Państwo jednolitość zaplanowanej aranżacji, nie martwiąc się o elegancję Waszego mieszkania.

Marka Creativa, czyli sztukateria do samodzielnego montażu

Samodzielny remont, chociaż dość powszechny, nie zawsze jest prosty w wykonaniu. Z myślą o Klientach, którzy wolą zadbać o wygląd swojego mieszkania na własną rękę, nasza firma oferuje doskonałe, całkowicie przygotowane do montażu produkty. Sztukateria Creativa to idealne rozwiązanie nie tylko dla mistrzów, ale również dla kompletnych amatorów remontu. Dzięki zastosowaniu naszych elementów dekoracyjnych takich, jak różnego rodzaju listwy czy narożniki, wykończenie wnętrza stanie się proste, szybkie i przyjemne. Dodatkowo do instalacji wybranych produktów nie będziecie Państwo potrzebowali pomocy ekipy remontowej – co z pewnością wpłynie pozytywnie na koszty.

Wyjątkowość listew i sztukaterii Creativa?

Tworzone przez nas elementy sztukateryjne swój unikatowy charakter zawdzięczają głównie wysokiej jakości materiałom wykorzystanym przy ich produkcji. Lekki budulec sprawia, że każdy nasz wyrób możecie Państwo samodzielnie zamontować we własnym mieszkaniu, nie martwiąc się o umieszczenie go w odpowiednim miejscu. Dodatkowo sztukateria Creativa odznacza się wyjątkową odpornością na niektóre uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Dzięki tym cechom, wybrane dekoracje możecie Państwo bez problemu zainstalować zarówno w przedpokoju i salonie, jak również w kuchni czy łazience. Uniwersalność naszych dekoracji sprawia, że ich montaż nie jest skomplikowany – wystarczy do tego kilka innych produktów, które znajdziecie Państwo w ofercie klejów i akcesoriów Creativa.

Pomoc specjalistów: jak montować samodzielnie?

Marka Creativa dokłada wszelkich starań, by nie pozostawiać swoich Klientów bez żadnego wsparcia. Dlatego, jeśli macie Państwo problem z samodzielnym montażem sztukaterii, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z chęcią odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania. Nasi specjaliści nie tylko doradzą Państwu, w jaki sposób należy samemu wykańczać mieszkanie, ale także podpowiedzą, który model najlepiej sprawdzi się w wybranym wnętrzu. Zapewniamy, że remont z wykorzystaniem produktów Creativa zaskoczy Was prostotą i szybkością. Jednak, zanim zaczniecie samodzielny montaż sztukaterii, zapoznajcie się z niezbędnymi klejami i akcesoriami, które jeszcze bardziej ułatwią Państwu instalację naszych elementów dekoracyjnych.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 664 050 079 lub e-maila: biuro@creativa24.pl.