• -8%

Klej do łączeń CREATIVA by Cezar 300ml - C310

80,24 zł 73,82 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 73.82 zł

Opis produktu

Klej do łączeń Creativa by Cezar 310 ml to produkt, dzięki którym w perfekcyjny sposób połączysz listwy ścienne, sufitowe, przypodłogowe, faset, czy profili marki Creativa. Klej do łączeń Creativa jest szybkoschnący, a także zapewnia długotrwałe połączenie sztukaterii i listew poliuretanowych oraz polimerowych. Klej Creativa C310 w trwały sposób połączy około 40 sztuk listew/sztukaterii.

Informacje o produkcie

Klej do łączeń Creativa by Cezar 300 ml – C310 – idealny artykuł do samodzielnego montażu

Listwa przypodłogowa lub sufitowa, faset czy profil. Niezależnie od tego, na który produkt zdecydujecie się Państwo podczas wyboru idealnej dekoracji do mieszkania, niezbędny do montażu będzie odpowiedni klej. Zachęcamy zatem do bliższego zapoznania się z kleje do łączeń Creativa by Cezar 300 ml – C310. Dzięki temu produktowi samodzielna instalacja elementów wykończeniowych będzie prosta i szybka.

Przy montowaniu wszelkiego rodzaju listew bardzo istotnym jest to, by jak najdokładniej połączyć ze sobą te elementy sztukateryjne. Z pomocą przychodzi klej do łączeń Creativa by Cezar 300 ml. Artykuł ten zapewni Państwu doskonały efekt – niezauważalny dla oka. Dzięki zastosowaniu tego produktu podczas etapu wykończeniowego, nie będziecie Państwo musieli martwić się o wizualny aspekt wnętrza.

Klej do łączeń Creativa by Cezar C310 zapewnia długotrwałe połączenie wszelkich listew lub innych elementów sztukateryjnych Creativa – dotyczy to szczególnie elementów dekoracyjnych wykonanych z polimeru lub poliuretanu. Dzięki zastosowaniu kleju do łączeń Creativa C310 uzyskacie Państwo nie tylko idealny efekt wykończeniowy w remontowanym mieszkaniu, ale również będziecie mogli cieszyć się nim przez wiele lat. Ten szybkoschnący produkt wystarczy na idealne połączenie blisko czterdziestu sztuk listew lub innych elementów sztukateryjnych.

Marka Creativa, czyli sztukateria do samodzielnego montażu

Samodzielny remont, chociaż dość powszechny, nie zawsze jest prosty w wykonaniu. Z myślą o Klientach, którzy wolą zadbać o wygląd swojego mieszkania na własną rękę, nasza firma oferuje doskonałe, całkowicie przygotowane do montażu produkty. Sztukateria Creativa to idealne rozwiązanie nie tylko dla mistrzów, ale również dla kompletnych amatorów remontu. Dzięki zastosowaniu naszych elementów dekoracyjnych takich, jak różnego rodzaju listwy czy narożniki, wykończenie wnętrza stanie się proste, szybkie i przyjemne. Dodatkowo do instalacji wybranych produktów nie będziecie Państwo potrzebowali pomocy ekipy remontowej – co z pewnością wpłynie pozytywnie na koszty.

Wyjątkowość listew i sztukaterii Creativa?

Tworzone przez nas elementy sztukateryjne swój unikatowy charakter zawdzięczają głównie wysokiej jakości materiałom wykorzystanym przy ich produkcji. Lekki budulec sprawia, że każdy nasz wyrób możecie Państwo samodzielnie zamontować we własnym mieszkaniu, nie martwiąc się o umieszczenie go w odpowiednim miejscu. Dodatkowo sztukateria Creativa odznacza się wyjątkową odpornością na niektóre uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Dzięki tym cechom, wybrane dekoracje możecie Państwo bez problemu zainstalować zarówno w przedpokoju i salonie, jak również w kuchni czy łazience. Uniwersalność naszych dekoracji sprawia, że ich montaż nie jest skomplikowany – wystarczy do tego kilka innych produktów, które znajdziecie Państwo w ofercie klejów i akcesoriów Creativa.

Pomoc specjalistów: jak montować samodzielnie?

Marka Creativa dokłada wszelkich starań, by nie pozostawiać swoich Klientów bez żadnego wsparcia. Dlatego, jeśli macie Państwo problem z samodzielnym montażem sztukaterii, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z chęcią odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania. Nasi specjaliści nie tylko doradzą Państwu, w jaki sposób należy samemu wykańczać mieszkanie, ale także podpowiedzą, który model najlepiej sprawdzi się w wybranym wnętrzu. Zapewniamy, że remont z wykorzystaniem produktów Creativa zaskoczy Was prostotą i szybkością. Jednak, zanim zaczniecie samodzielny montaż sztukaterii, zapoznajcie się z niezbędnymi klejami i akcesoriami, które jeszcze bardziej ułatwią Państwu instalację naszych elementów dekoracyjnych.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 664 050 079 lub e-maila: biuro@creativa24.pl.