• -8%

Creativa PRO-103 Listwa przypodłogowa

146,38 zł 134,67 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 134.67 zł

Opis produktu

Finezyjna listwa przypodłogowa Creativa PRO-103 cechuje się przede wszystkim eleganckim i klasycznym wyglądem, dzięki czemu można dopasować ją do dowolnego wystroju wnętrz. Co więcej, listwa PRO-103 jest niezwykle solidnym produktem, a to za sprawą spienionego polistyrenu oraz dodatkowej powłoce COEX-R, którą jest pokryta. Dzięki tym udogodnieniom, listwa jest wysoce odporna na uderzenia oraz wpływ wilgotnego powietrza.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  11
 • Materiał
  Polistyren
 • Zalecany klej
  klej montażowy C300 oraz na łączenia C310
 • Powłoka
  podkład i pokryte powłoką COEX-R
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  PRO-103

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Creativa PRO-103

Decydując się na dopełnienie aranżacji za pomocą sztukaterii, warto zwrócić szczególną uwagę na rodzaj listwy, który chcemy wykorzystać. Dlatego zachęcamy Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą listew przypodłogowych Creativa PRO-103, które doskonale wpasują się do każdego wnętrza. Nasza sztukateria, poza funkcją estetyczną, sprawdza się również pod względem praktycznym. Uniwersalność listew przypodłogowych PRO-103 firmy Creativa zachwyci każdego Klienta.

Za pomocą listew przypodłogowych PRO-103 Creativa możecie Państwo w bardzo prosty i szybki sposób zmienić charakter Waszego mieszkania. Tego typu sztukateria dodaje klasy i elegancji do każdego pomieszczenia i doskonale sprawdza się zarówno w minimalistycznych, jak i bogatych aranżacjach.

Dlaczego listwa przypodłogowa PRO-103 Creativa?

Perfekcyjność naszych listew PRO-103 zaczyna się już na etapie ich produkcji. Do tworzenia sztukaterii Creativa wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, które zapewniają naszym produktom wyjątkową trwałość. Listwy przypodłogowe Creativa są zatem odporne zarówno na uderzenia, jak i na wilgoć, dzięki czemu mogą one cieszyć oczy domowników przez wiele lat.

Precyzyjność wykonania produktów Creativa sprawia, że każdy Klient może dostosować nasze elementy sztukateryjne do własnych potrzeb. Dzięki różnorodności listew przypodłogowych jesteśmy pewni, że znajdą Państwo idealny model np. PRO-103 do wykończenia własnego mieszkania.

Praktyczne zastosowanie listew przypodłogowych PRO-103

Listwy przypodłogowe PRO-103, poza funkcją dekoracyjną, doskonale sprawdzają się również praktycznie. Ten funkcjonalny element sztukateryjny pozwoli Wam zakryć nieestetyczne uszkodzenia ścian, powstałe w wyniku remontu. Dodatkowo za ich pomocą możecie Państwo ukryć rzucające się w oczy nierówności ścian, a zamaskować szczelinę dylatacyjną i przewody. W ten sposób listwy przypodłogowe Creativa PRO-103 dbają nie tylko o bezpieczeństwo domowników, ale również o porządek i harmonię aranżacji.

Precyzyjnie wykonane listwy przypodłogowe Creativa PRO-103 są również niebywale trwałe – dzięki odporności na uderzenia oraz wilgoć, mogą być one zastosowane zarówno w sypialni czy salonie, jak również w kuchni i łazience.

Listwa przypodłogowa przygotowana do malowania

Z myślą o indywidualności naszych Klientów stworzyliśmy listwy przypodłogowe przygotowane do malowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu możecie Państwo dostosować konkretny model do potrzeb mieszkania. W ten sposób wybrana listwa może albo jednolicie wkomponować się w jego aranżację, albo stanowić element kontrastowy, który podkreśli wyjątkowy styl Waszego pokoju.

Listwa przypodłogowa przygotowana do malowania, jaką jest model PRO-103 Creativa doskonale sprawdzi się jako niebanalna dekoracja, która nada niepowtarzalnego charakteru wykańczanemu wnętrzu. Lekką listwę możecie Państwo zamontować samodzielnie, zyskując przy tym pełną kontrolę nad tym, jaką funkcję ma pełnić instalowana sztukateria. Nadając kolor naszej listwie przypodłogowej PRO-103, w prosty i szybki sposób spersonalizujecie ten element dekoracyjny, dostosowując go do stylu, w których chcielibyście Państwo zachować swoją aranżację.

Sztukateria marki Creativa została stworzona w trosce o satysfakcję użytkowników naszych elementów dekoracyjnych. Dlatego każdy Klient, niezależnie od estetycznych upodobań, decydując się na listwę przypodłogową PRO-103 Creativa, może być pewien perfekcyjnego wykończenia remontowanego wnętrza.

Listwy przypodłogowe PRO-103 proste w montażu

Nasze listwy przypodłogowe PRO-103 są produktem banalnie prostym w montażu, Dzięki lekkości materiałów wykorzystanych przy produkcji naszej sztukaterii, możecie Państwo bez problemu samodzielnie zainstalować listwę przypodłogową we własnym mieszkaniu.

Istotnym jest to, by przy montażu listew przypodłogowych PRO-103 pamiętać o wcześniejszym przygotowaniu specjalnie dostosowanych do tego klejów i akcesoriów. Najlepiej przy instalacji naszych listew przypodłogowych sprawdzą się produkty marki Creativa. Szczególnie polecamy zastosowanie klejów montażowych Cezar Creativa C300 i Cezar Creativa C310 do łączeń.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 664 050 079 lub e-maila: biuro@creativa24.pl.