• -8%

Klej CREATIVA montażowy Expert szybkoschnący do listew karniszowych

44,38 zł 40,83 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 40.83 zł

Opis produktu

Klej montażowy Creativa Expert szybkoschnący do listew karniszowych to uniwersalny i super mocny klej stosowany do klejenia, a także uszczelnienia materiałów budowlanych takich jak: drewna, kamienia naturalnego, betonu, cegły, metalu, szkła, ceramiki, tynku, tworzyw sztucznych, poliuretanu, płyty wiórowej itd. Klej montażowy Expert Creativa posłuży również do połączenia elementów mosiądzu, blachy ocynkowanej oraz innych elementów.

Opis

  • Symbol
    expert

Informacje o produkcie

Klej montażowy Creativa Expert

Przy samodzielnej instalacji raczej sprawdzą się podstawowe kleje do montażu i łączeń, które znacznie usprawnią pracę nawet początkującym remontowcom. Niektóre elementy sztukateryjne są jednak bardziej wymagające i przy ich instalacji należy sięgnąć po nieco lepiej przygotowane środki.

Przy takich właśnie sytuacjach serdecznie polecamy klej Creativa montażowy Expert. Ten wyjątkowy produkt perfekcyjnie sprawdzi się nawet przy tych bardziej skomplikowanych montażach. Możecie Państwo zastosować go bez problemu przy klejeniu materiałów budowlanych takich, jak drewno, kamień naturalny, beton, cegła, metal, szkło, ceramika, tynk, tworzywa sztuczne, poliuretan, płyta wiórowa oraz wiele innych. Klej montażowy Expert Creativa doskonale również połączy elementy wykonane z mosiądzu czy blachy ocynkowanej.

Stosując klej montażowy Expert możecie mieć Państwo pewność, że efekt wykończeniowy remontowanego pomieszczenia będzie perfekcyjny. Nie tylko połączycie konkretne elementy nieco bardziej wymagającej sztukaterii, ale również zrobicie to w sposób szybki, prosty i niezauważalny dla oka.

Tworząc produkty marki Creativa, w tym klej Creativa montażowy Expert, zależy nam szczególnie na pełnej satysfakcji naszych Klientów. Dlatego, jeśli borykacie się Państwo z jakimiś niepewnościami dotyczącymi naszych artykułów, zachęcamy do kontaktu. Nasi eksperci z chęcią przybliżą Państwu działanie oraz zastosowanie kleju montażowy Creativa.

Marka Creativa, czyli sztukateria do samodzielnego montażu

Samodzielny remont, chociaż dość powszechny, nie zawsze jest prosty w wykonaniu. Z myślą o Klientach, którzy wolą zadbać o wygląd swojego mieszkania na własną rękę, nasza firma oferuje doskonałe, całkowicie przygotowane do montażu produkty. Sztukateria Creativa to idealne rozwiązanie nie tylko dla mistrzów, ale również dla kompletnych amatorów remontu. Dzięki zastosowaniu naszych elementów dekoracyjnych takich, jak różnego rodzaju listwy czy narożniki, wykończenie wnętrza stanie się proste, szybkie i przyjemne. Dodatkowo do instalacji wybranych produktów nie będziecie Państwo potrzebowali pomocy ekipy remontowej – co z pewnością wpłynie pozytywnie na koszty.

Wyjątkowość listew i sztukaterii Creativa?

Tworzone przez nas elementy sztukateryjne swój unikatowy charakter zawdzięczają głównie wysokiej jakości materiałom wykorzystanym przy ich produkcji. Lekki budulec sprawia, że każdy nasz wyrób możecie Państwo samodzielnie zamontować we własnym mieszkaniu, nie martwiąc się o umieszczenie go w odpowiednim miejscu. Dodatkowo sztukateria Creativa odznacza się wyjątkową odpornością na niektóre uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Dzięki tym cechom, wybrane dekoracje możecie Państwo bez problemu zainstalować zarówno w przedpokoju i salonie, jak również w kuchni czy łazience. Uniwersalność naszych dekoracji sprawia, że ich montaż nie jest skomplikowany – wystarczy do tego kilka innych produktów, które znajdziecie Państwo w ofercie klejów i akcesoriów Creativa.

Pomoc specjalistów: jak montować samodzielnie?

Marka Creativa dokłada wszelkich starań, by nie pozostawiać swoich Klientów bez żadnego wsparcia. Dlatego, jeśli macie Państwo problem z samodzielnym montażem sztukaterii, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z chęcią odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania. Nasi specjaliści nie tylko doradzą Państwu, w jaki sposób należy samemu wykańczać mieszkanie, ale także podpowiedzą, który model najlepiej sprawdzi się w wybranym wnętrzu. Zapewniamy, że remont z wykorzystaniem produktów Creativa zaskoczy Was prostotą i szybkością. Jednak, zanim zaczniecie samodzielny montaż sztukaterii, zapoznajcie się z niezbędnymi klejami i akcesoriami, które jeszcze bardziej ułatwią Państwu instalację naszych elementów dekoracyjnych.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 664 050 079 lub e-maila: biuro@creativa24.pl.