• -8%

CREATIVA Łącznik do szyn ZD karniszowych

10,36 zł 9,53 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 9.53 zł

Opis produktu

Łącznik szyn karniszowych ZD Creativa przeznaczony jest do łączenia wewnętrznych szyn aluminiowych owej marki. Produkt doskonale pozwoli połączyć szyny pojedyncze i podwójne z serii ZD, uzyskując odpowiednią długość. Łącznik szyn karniszowych Creativa wykonany z tworzywa ma następujące wymiary:

 • długość: 80 mm
 • wysokość: 10 mm

Opis

 • Długość (cm)
  8
 • Wysokość (cm)
  1
 • Materiał
  aluminium
 • Symbol
  Łącznik

Informacje o produkcie

Łącznik szyn karniszowych Creativa

Od dawna poszukujesz listwy karniszowej, która będzie odpowiadać stawianym przez Ciebie oczekiwaniom wizualnym i jakościowym? A ponadto spełni również wymagania związane z długością? Mamy na to rozwiązanie – łącznik do szyn karniszowych Creativa.

Łącznik do szyn karniszowych marki Creativa to doskonałe akcesorium, które umożliwi połączenie ze sobą listew karniszowych owej marki. Jest to idealna propozycja dla zastosowania w pomieszczeniach o dużej powierzchni, jak i tych mniejszych, w których nie można znaleźć jednej listwy o odpowiednich rozmiarach. Łącznik szyn karniszowych będzie zatem rewelacyjnym gadżetem ułatwiającym montaż szyn aluminiowych marki Creativa.

Ponadto niezwykle przydatny podczas montażu szyn karniszowych łącznik stworzony został w trendzie najnowszych technologii. Jest zatem trwały, jak i również odporny na korozję, a dzięki pokryciu specjalną powłoką jest także odporny na promieniowanie UV. Co więcej, niezwykle dużym atutem produktu w postaci łącznika do szyn karniszowych Creativa jest także wysoka wytrzymałość, co pozwala na utrzymanie nawet średnio-ciężkich zasłon i firanek.

Łącznik do szyn karniszowych Creativa jest zatem akcesorium, które spełni wszelkie oczekiwania stawiane przez naszych klientów. Natomiast, dzięki oferowanej w naszym sklepie niskiej cenie, każdy może wykorzystać ten gadżet do perfekcyjnego wykończenia wnętrza tanim kosztem. Łącznik do aluminiowych szyn karniszowych Creativa może być wykorzystany w przypadku przedłużania szyn pojedynczych, a także podwójnych.

Marka Creativa, czyli sztukateria do samodzielnego montażu

Samodzielny remont, chociaż dość powszechny, nie zawsze jest prosty w wykonaniu. Z myślą o Klientach, którzy wolą zadbać o wygląd swojego mieszkania na własną rękę, nasza firma oferuje doskonałe, całkowicie przygotowane do montażu produkty. Sztukateria Creativa to idealne rozwiązanie nie tylko dla mistrzów, ale również dla kompletnych amatorów remontu. Dzięki zastosowaniu naszych elementów dekoracyjnych takich, jak różnego rodzaju listwy czy narożniki, wykończenie wnętrza stanie się proste, szybkie i przyjemne. Dodatkowo do instalacji wybranych produktów nie będziecie Państwo potrzebowali pomocy ekipy remontowej – co z pewnością wpłynie pozytywnie na koszty.

Wyjątkowość listew i sztukaterii Creativa?

Tworzone przez nas elementy sztukateryjne swój unikatowy charakter zawdzięczają głównie wysokiej jakości materiałom wykorzystanym przy ich produkcji. Lekki budulec sprawia, że każdy nasz wyrób możecie Państwo samodzielnie zamontować we własnym mieszkaniu, nie martwiąc się o umieszczenie go w odpowiednim miejscu. Dodatkowo sztukateria Creativa odznacza się wyjątkową odpornością na niektóre uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Dzięki tym cechom, wybrane dekoracje możecie Państwo bez problemu zainstalować zarówno w przedpokoju i salonie, jak również w kuchni czy łazience. Uniwersalność naszych dekoracji sprawia, że ich montaż nie jest skomplikowany – wystarczy do tego kilka innych produktów, które znajdziecie Państwo w ofercie klejów i akcesoriów Creativa.

Pomoc specjalistów: jak montować samodzielnie?

Marka Creativa dokłada wszelkich starań, by nie pozostawiać swoich Klientów bez żadnego wsparcia. Dlatego, jeśli macie Państwo problem z samodzielnym montażem sztukaterii, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z chęcią odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania. Nasi specjaliści nie tylko doradzą Państwu, w jaki sposób należy samemu wykańczać mieszkanie, ale także podpowiedzą, który model najlepiej sprawdzi się w wybranym wnętrzu. Zapewniamy, że remont z wykorzystaniem produktów Creativa zaskoczy Was prostotą i szybkością. Jednak, zanim zaczniecie samodzielny montaż sztukaterii, zapoznajcie się z niezbędnymi klejami i akcesoriami, które jeszcze bardziej ułatwią Państwu instalację naszych elementów dekoracyjnych.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 664 050 079 lub e-maila: biuro@creativa24.pl.