• -8%

Szyna podwójna ZS2-100 Creativa aluminiowa 100 cm

143,49 zł 132,01 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 132.01 zł

Opis produktu

Szyna podwójna ZS2-100 Creativa aluminiowa 100 cm pozwoli na zawieszenie średnio-ciężkich tkanin o obciążeniu 10 kg/m w różnorodnych pomieszczeniach. Model w postaci podwójnej szyny aluminiowej Creativa jest prosty w montażu i posiada wytrzymałe wciskane suwaki. Dodatkowo została ona pokryta lakierem proszkowym i warstwą opatentowanego smaru. Produkt ZS2-100 Creativa jest także odporny na promieniowanie UV. W jego skład wchodzą:

 • 2 szt. szyn o długości 100 cm,
 • 2 szt. uchwytów mocujących szynę karnisza,
 • 4 szt. zaślepek uchwytów,
 • 4 szt. zaślepek szyny,
 • 26 szt. agrafek do firan/zasłon,
 • 2 szt. kołków mocujących z wkrętem.

Uwaga w przypadku chęci zamiany agrafek na żabki prosimy o dopisanie tego w uwagach.

Opis

 • Szerokość (cm)
  2
 • Długość (cm)
  100
 • Wysokość (cm)
  1.4
 • Materiał
  aluminium
 • Symbol
  ZS2-100

Informacje o produkcie

Szyna karniszowa Creativa ZS2-100 podwójna

Szyna karniszowa podwójna ZS2-100 Creativa to produkt stworzony z aluminium, który pozwoli na ocieplenie wnętrza efektownymi zasłonami i firanami. Produkt, jakim jest szyna karniszowa Creativa, pozwala na zawieszanie tkanin o różnej wadze, jednakże przeznaczona jest głównie do średnio-ciężkich zasłon i firanek. Podwójna szyna karniszowa Creativa ZS2-100 jest zatem idealnym pomysłem na wprowadzenie do wnętrza przytulności i domowej atmosfery.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że podwójna szyna karniszowa Creativa ZS2-100 oprócz tego, że została stworzona z aluminium, to jest również pokryta oryginalną powłoką chroniącą ją przed korozją i promieniowaniem. Dodatkowo aluminiowa szyna karniszowa Creativa jest także pokryta wysokiej jakości smarem, co znacznie ułatwia przesuwanie nawet ciężkich zasłon, czy też firanek.

Ogromnym atutem szyny karniszowej Creativa ZS2-100 jest również możliwość wyboru odpowiadających Państwu elementów dodatkowych. Mowa tutaj przede wszystkim o żabkach i agrafkach. Dzięki dowolności części podwójna, aluminiowa szyna karniszowa Creativa ZS2-100 jest niezwykle uniwersalnym akcesorium do wykończenia wnętrza.

Marka Creativa, czyli sztukateria do samodzielnego montażu

Samodzielny remont, chociaż dość powszechny, nie zawsze jest prosty w wykonaniu. Z myślą o Klientach, którzy wolą zadbać o wygląd swojego mieszkania na własną rękę, nasza firma oferuje doskonałe, całkowicie przygotowane do montażu produkty. Sztukateria Creativa to idealne rozwiązanie nie tylko dla mistrzów, ale również dla kompletnych amatorów remontu. Dzięki zastosowaniu naszych elementów dekoracyjnych takich, jak różnego rodzaju listwy czy narożniki, wykończenie wnętrza stanie się proste, szybkie i przyjemne. Dodatkowo do instalacji wybranych produktów nie będziecie Państwo potrzebowali pomocy ekipy remontowej – co z pewnością wpłynie pozytywnie na koszty.

Wyjątkowość listew i sztukaterii Creativa?

Tworzone przez nas elementy sztukateryjne swój unikatowy charakter zawdzięczają głównie wysokiej jakości materiałom wykorzystanym przy ich produkcji. Lekki budulec sprawia, że każdy nasz wyrób możecie Państwo samodzielnie zamontować we własnym mieszkaniu, nie martwiąc się o umieszczenie go w odpowiednim miejscu. Dodatkowo sztukateria Creativa odznacza się wyjątkową odpornością na niektóre uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Dzięki tym cechom, wybrane dekoracje możecie Państwo bez problemu zainstalować zarówno w przedpokoju i salonie, jak również w kuchni czy łazience. Uniwersalność naszych dekoracji sprawia, że ich montaż nie jest skomplikowany – wystarczy do tego kilka innych produktów, które znajdziecie Państwo w ofercie klejów i akcesoriów Creativa.

Pomoc specjalistów: jak montować samodzielnie?

Marka Creativa dokłada wszelkich starań, by nie pozostawiać swoich Klientów bez żadnego wsparcia. Dlatego, jeśli macie Państwo problem z samodzielnym montażem sztukaterii, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z chęcią odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania. Nasi specjaliści nie tylko doradzą Państwu, w jaki sposób należy samemu wykańczać mieszkanie, ale także podpowiedzą, który model najlepiej sprawdzi się w wybranym wnętrzu. Zapewniamy, że remont z wykorzystaniem produktów Creativa zaskoczy Was prostotą i szybkością. Jednak, zanim zaczniecie samodzielny montaż sztukaterii, zapoznajcie się z niezbędnymi klejami i akcesoriami, które jeszcze bardziej ułatwią Państwu instalację naszych elementów dekoracyjnych.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 664 050 079 lub e-maila: biuro@creativa24.pl.