• -8%

Creativa LNG-20F Listwa naścienna

96,14 zł 88,45 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 88.45 zł

Opis produktu

Elastyczna listwa ścienna Creativa LNG-20 Flex to doskonałe połączenie elegancji i jakości. Wytrzymała, odporna na wilgoć i uderzenia, pokryta podkładem gruntującym w kolorze białym. Gięta listwa ścienna LNG-20F rewelacyjnie podkreśli charakter różnych aranżacji, ożywiając nudne, płaskie ściany niezależnie od ich stopnia zakrzywienia.

Opis

 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Szerokość (cm)
  1
 • Długość (cm)
  235
 • Wysokość (cm)
  2.2
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  LNG-20F

Informacje o produkcie

Listwa ścienna Creativa LNG-20 Flex

Listwa ścienna Creativa LNG-20 FLEX jest giętkim detalem ozdobnym, dostosowującym się do nierównych ścian. Jego ponadczasowy wygląd pozwoli na dopasowanie się do każdego rodzaju pomieszczeń.

Ten produkt Creativa cechuje się wysoką giętkością i elastycznością, co pozwala na zastosowanie listwy ściennej ozdobnej nawet w przypadku niezbyt prostych ścian, jak i łuków. Elastyczna listwa ścienna Creativa LNG-20 Flex jest również bardzo funkcjonalna, bowiem dzięki łatwości jej wyginania, bez żadnych problemów dopasujemy produkt do każdej ściany.

Praktyczna dekoracja – elastyczna listwa ścienna LNG-20 Flex

Ścienna listwa gięta Creativa LNG-20 Flex to nie tylko dekoracja pomieszczenia, dodająca mu stylowego wyrazu, ale również możliwość zamaskowania nierówności po malowaniu i końcówki tapet. Giętkość listwy dekoracyjnej umożliwia umieszczenie LNG-20Flex w miejscach, gdzie umiejscowione są także łuki. Prezentowana przez nasz sklep internetowy www.creativa24.pl gięta listwa ścienna LNG-20 Flex będzie idealnym dodatkiem, który podkreśli elegancki styl aranżacji.

Elastyczna ścienna listwa Creativa

Niezwykle zaawansowana technologia i specjalnie wyselekcjonowane materiały zapewniają zadowolenie wielbicieli sztukaterii. Cały proces wytworzenia listwy dekoracyjnej Creativa LNG-20Flex  to dbałość o każdy najmniejszy drobiazg, by model w efekcie był wytrzymały oraz niepodatny na zniszczenia.

Dzięki temu przez długi czas będzie można radować się perfekcyjnym wyglądem i funkcjonalnością. Nie zważając na czynniki zewnętrzne, trwałość oraz wygląd listwy dekoracyjnej Creativa LNG-20 Flex będą niezmiennie na tym samym poziomie. Nasz produkt stanie się więc oryginalnym akcentem sztukaterii, zadowalającym pod względem funkcjonalności oraz wyglądu.

Prosty montaż listwy elastycznej LNG-20 Flex Creativa

Gięta ścienna listwa Creativa LNG-20Flex stworzona jest z tworzyw o niedużej wadze, co zdecydowanie ułatwia jej montaż. Dodatkowe ułatwienie stanowią dostępne w naszym sklepie internetowym www.creativa24.pl kleje do montażu listew, za których pomocą w bezproblemowy sposób odmienisz swoje wnętrze z proponowanymi przez nasz sklep ozdobnymi ściennymi listwami, w tym elastycznymi Creativa LNG-20 Flex.

Fachowa pomoc przy wyborze listew elastycznych

Dobór idealnej listwy giętkiej może sprawić problemy, dlatego w razie pytań zachęcamy do kontaktu. Wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów, a także ogromna wiedza o produktach umożliwi udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące listew giętych, ich specyfikacji, jak i również montażu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 664 050 079 lub e-maila: biuro@creativa24.pl.