• -8%

Klipsy do MDF Creativa 25 szt (cena za komplet)

49,50 zł 45,54 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 45.54 zł

Opis produktu

Klipsy do montażu listew MDF Creativa przeznaczone są do perfekcyjnego połączenia dowolnego modelu listwy MDF marki Creativa. Klipsy umożliwią pozostawienie listew w wybranej pozycji do momentu wyschnięcia kleju montażowego i kleju do łączeń listew owej marki. Zaleca się zakładanie jednego klipsa co 50 cm, czyli około 4 szt. na jedną listwę. Cena obejmuje 25 szt. klipsów Creativa.

Opis

  • Symbol
    klipsy mdf

Informacje o produkcie

Klipsy do montażu listew MDF Creativa

Chcąc perfekcyjnie zastosować listwy wykonane z płyty MDF, należy przygotować specjalne do tego akcesoria. Dlatego tym Klientom, którzy zdecydowali się na zakup któregoś modelu listwy MDF Creativa, polecamy szczególnie klipsy do montażu listew MDF Creativa.

Dzięki zastosowaniu tego produktu, bez problemu zamontujecie Państwo samodzielnie wybraną wcześniej listwę. Klipsy do montażu listew MDF marki Creativa sprawią, że Wasze mieszkanie nabierze perfekcyjnego wyglądu, zapewnionego przez idealne wykończenie wnętrza.

Klipsy do montażu listew MDF Creativa sprawdzą się w trakcie montowania dowolnej listwy MDF marki Creativa. Zastosowanie klipsów sprawi, że nałożony wcześniej na listwę klej będzie mógł spokojnie wyschnąć. Ułatwi to instalację montowanego elementu sztukateryjnego, a także zapewni perfekcyjny efekt wizualny całej pracy.

Korzystając z klipsów do montażu listew MDF Creativa, warto pamiętać o tym, by zachować między nimi odpowiednią odległość. Zalecamy umieszczanie ich w odległości mniej więcej 50 cm od siebie – w przybliżeniu daje nam to 4 klipsy na jedną listwę.

Widoczna cena produktu obejmuje trzydzieści sztuk klipsów do montażu listew MDF Creativa. Zestaw ten powinien wystarczyć na montaż około ośmiu listew – w zależności od potrzeb Klienta, w każdej chwili można powiększyć swój zestaw o kolejnych trzydzieści sztuk.

Marka Creativa, czyli sztukateria do samodzielnego montażu

Samodzielny remont, chociaż dość powszechny, nie zawsze jest prosty w wykonaniu. Z myślą o Klientach, którzy wolą zadbać o wygląd swojego mieszkania na własną rękę, nasza firma oferuje doskonałe, całkowicie przygotowane do montażu produkty. Sztukateria Creativa to idealne rozwiązanie nie tylko dla mistrzów, ale również dla kompletnych amatorów remontu. Dzięki zastosowaniu naszych elementów dekoracyjnych takich, jak różnego rodzaju listwy czy narożniki, wykończenie wnętrza stanie się proste, szybkie i przyjemne. Dodatkowo do instalacji wybranych produktów nie będziecie Państwo potrzebowali pomocy ekipy remontowej – co z pewnością wpłynie pozytywnie na koszty.

Wyjątkowość listew i sztukaterii Creativa?

Tworzone przez nas elementy sztukateryjne swój unikatowy charakter zawdzięczają głównie wysokiej jakości materiałom wykorzystanym przy ich produkcji. Lekki budulec sprawia, że każdy nasz wyrób możecie Państwo samodzielnie zamontować we własnym mieszkaniu, nie martwiąc się o umieszczenie go w odpowiednim miejscu. Dodatkowo sztukateria Creativa odznacza się wyjątkową odpornością na niektóre uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Dzięki tym cechom, wybrane dekoracje możecie Państwo bez problemu zainstalować zarówno w przedpokoju i salonie, jak również w kuchni czy łazience. Uniwersalność naszych dekoracji sprawia, że ich montaż nie jest skomplikowany – wystarczy do tego kilka innych produktów, które znajdziecie Państwo w ofercie klejów i akcesoriów Creativa.

Pomoc specjalistów: jak montować samodzielnie?

Marka Creativa dokłada wszelkich starań, by nie pozostawiać swoich Klientów bez żadnego wsparcia. Dlatego, jeśli macie Państwo problem z samodzielnym montażem sztukaterii, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z chęcią odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania. Nasi specjaliści nie tylko doradzą Państwu, w jaki sposób należy samemu wykańczać mieszkanie, ale także podpowiedzą, który model najlepiej sprawdzi się w wybranym wnętrzu. Zapewniamy, że remont z wykorzystaniem produktów Creativa zaskoczy Was prostotą i szybkością. Jednak, zanim zaczniecie samodzielny montaż sztukaterii, zapoznajcie się z niezbędnymi klejami i akcesoriami, które jeszcze bardziej ułatwią Państwu instalację naszych elementów dekoracyjnych.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 664 050 079 lub e-maila: biuro@creativa24.pl.