• -8%

Masa szpachlowa CREATIVA

30,16 zł 27,75 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 27.75 zł

Opis produktu

Masa szpachlowa Creativa to produkt do wykańczania łączeń między listwami i sztukaterią owej marki. Produkt o pojemności 330 gram zapewnia bardzo dobrą przyczepność, jest odporny na wilgoć, a także po wyschnięciu możne zostać pomalowany w celu zachowania najlepszej jakości łączenia. Masę szpachlową Creativa należy przechowywać w temperaturze powyżej 5 stopni.

Opis

  • Właściwości
    330 g
  • Symbol
    Masa Szpachlowa Creativa

Informacje o produkcie

Masa szpachlowa Creativa

W trakcie remontu zauważyłeś nieestetyczne ubytki, rysy lub pęknięcia, które zaburzają harmonię aranżacji wykańczanego wnętrza? Bez obaw! Znaleźliśmy proste rozwiązanie, które sprawi, że bez problemu dokończycie Państwo to, co już zaczęliście. Marka Creativa spieszy z pomocą wszystkim Klientom, którzy napotkali jakiekolwiek sztukateryjne problemy – szczególnie te estetyczne, naruszające elegancję pomieszczenia. W trosce o satysfakcję Klientów Creativa, zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą artykułów naszej marki, które z pewnością przyspieszą i ułatwią samodzielny remont.

Jednym z niezbędnych produktów montażowych jest masa szpachlowa Creativa, za pomocą której nie tylko wypełnicie Państwo wszystkie rzucające się w oczy ubytki, ale również wygładzicie nierówne powierzchnie. Przyda się to szczególnie wtedy, gdy decydujemy się na późniejsze pomalowanie, wytapetowanie czy tynkowanie ściany. Cechująca masę szpachlową Creativa wysoka przyczepność do podłoża sprawi, że montowanie sztukaterii wywodzącej się z tej samej linii będzie prosta, przyjemna i szybka.

Masa szpachlowa Creativa sprawdzi się doskonale przy samodzielnym montażu elementów dekoracyjnych Creativa. Wykańczając pomieszczenie na własną rękę, powinniśmy zwracać szczególną uwagę nawet na, wydawać by się mogło, nieistotne niedociągnięcia. Artykuły Creativa, takie jak masa szpachlowa, z pewnością ułatwi Państwu poradzenie sobie z niepozornymi defektami powstałymi w wyniku samodzielnego remontu.

Marka Creativa, czyli sztukateria do samodzielnego montażu

Samodzielny remont, chociaż dość powszechny, nie zawsze jest prosty w wykonaniu. Z myślą o Klientach, którzy wolą zadbać o wygląd swojego mieszkania na własną rękę, nasza firma oferuje doskonałe, całkowicie przygotowane do montażu produkty. Sztukateria Creativa to idealne rozwiązanie nie tylko dla mistrzów, ale również dla kompletnych amatorów remontu. Dzięki zastosowaniu naszych elementów dekoracyjnych takich, jak różnego rodzaju listwy czy narożniki, wykończenie wnętrza stanie się proste, szybkie i przyjemne. Dodatkowo do instalacji wybranych produktów nie będziecie Państwo potrzebowali pomocy ekipy remontowej – co z pewnością wpłynie pozytywnie na koszty.

Wyjątkowość listew i sztukaterii Creativa?

Tworzone przez nas elementy sztukateryjne swój unikatowy charakter zawdzięczają głównie wysokiej jakości materiałom wykorzystanym przy ich produkcji. Lekki budulec sprawia, że każdy nasz wyrób możecie Państwo samodzielnie zamontować we własnym mieszkaniu, nie martwiąc się o umieszczenie go w odpowiednim miejscu. Dodatkowo sztukateria Creativa odznacza się wyjątkową odpornością na niektóre uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Dzięki tym cechom, wybrane dekoracje możecie Państwo bez problemu zainstalować zarówno w przedpokoju i salonie, jak również w kuchni czy łazience. Uniwersalność naszych dekoracji sprawia, że ich montaż nie jest skomplikowany – wystarczy do tego kilka innych produktów, które znajdziecie Państwo w ofercie klejów i akcesoriów Creativa.

Pomoc specjalistów: jak montować samodzielnie?

Marka Creativa dokłada wszelkich starań, by nie pozostawiać swoich Klientów bez żadnego wsparcia. Dlatego, jeśli macie Państwo problem z samodzielnym montażem sztukaterii, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z chęcią odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania. Nasi specjaliści nie tylko doradzą Państwu, w jaki sposób należy samemu wykańczać mieszkanie, ale także podpowiedzą, który model najlepiej sprawdzi się w wybranym wnętrzu. Zapewniamy, że remont z wykorzystaniem produktów Creativa zaskoczy Was prostotą i szybkością. Jednak, zanim zaczniecie samodzielny montaż sztukaterii, zapoznajcie się z niezbędnymi klejami i akcesoriami, które jeszcze bardziej ułatwią Państwu instalację naszych elementów dekoracyjnych.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 664 050 079 lub e-maila: biuro@creativa24.pl.