• -8%

Klips do montażu Creativa LPC-16

1,55 zł 1,43 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1.43 zł

Opis produktu

Klips do montażu listew Creativa LPC-16 pozwoli na idealne przytrzymanie ich w danej pozycji do czasu wyschnięcia kleju do montażu oraz kleju do łączeń marki Creativa. Jest to zatem akcesorium, które zdecydowanie przyda się przy samodzielnym montażu modelu listew Creativa LPC-16. Zaleca się zastosowanie jednego klipsa co 50 cm.

Opis

  • Symbol
    klips

Informacje o produkcie

Klipsy do montażu listew Creativa LPC-16

Montaż listew, chociaż dla niektórych wydawać by się mogło, że jest skomplikowany – w rzeczywistości jest całkiem prosty. Szczególnie, gdy wykorzystujemy do tego odpowiednie akcesoria. Do instalacji naszych listew, polecamy zatem inne produkty marki Creativa, które zapewnią Państwu idealny efekt wykończeniowy. Poza klejami, które pomogą nam przy samym montażu oraz łączeniu sztukaterii, warto zwrócić uwagę na klipsy do montażu listew Creativa LPC-16.

Klips do montażu listew LPC-16 Creativa, jak sama nazwa wskazuje, służy szczególnie samodzielnej instalacji modelu listwy Creativa LPC-16. Klipy pozwolą Państwu przytrzymać wybrane listwy tak, by utrzymywały się one przez dłuższy czas w konkretnej pozycji. Montując klipsy do montażu listew LPC-16 najlepiej jest zachować odpowiednią odległość między klipsami. Średnio wynosi ona około 50cm. Dzięki temu nałożone wcześniej kleje marki Creativa wyschną, co umożliwi doskonałe wykończenie pomieszczenia.

Jeśli jednak wciąż nie wiecie Państwo, w jaki sposób poprawnie wykorzystać klips do montażu listew Creativa LPC-16, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Marka Creativa, w trosce o dobro swoich Klientów, zapewni Państwu profesjonalną pomoc. Eksperci z chęcią wytłumaczą zarówno to, jak zastosować klipsy do montażu listew Creativa LPC-16, jak również doradzą, które produkty najlepiej wybrać.

Marka Creativa, czyli sztukateria do samodzielnego montażu

Samodzielny remont, chociaż dość powszechny, nie zawsze jest prosty w wykonaniu. Z myślą o Klientach, którzy wolą zadbać o wygląd swojego mieszkania na własną rękę, nasza firma oferuje doskonałe, całkowicie przygotowane do montażu produkty. Sztukateria Creativa to idealne rozwiązanie nie tylko dla mistrzów, ale również dla kompletnych amatorów remontu. Dzięki zastosowaniu naszych elementów dekoracyjnych takich, jak różnego rodzaju listwy czy narożniki, wykończenie wnętrza stanie się proste, szybkie i przyjemne. Dodatkowo do instalacji wybranych produktów nie będziecie Państwo potrzebowali pomocy ekipy remontowej – co z pewnością wpłynie pozytywnie na koszty.

Wyjątkowość listew i sztukaterii Creativa?

Tworzone przez nas elementy sztukateryjne swój unikatowy charakter zawdzięczają głównie wysokiej jakości materiałom wykorzystanym przy ich produkcji. Lekki budulec sprawia, że każdy nasz wyrób możecie Państwo samodzielnie zamontować we własnym mieszkaniu, nie martwiąc się o umieszczenie go w odpowiednim miejscu. Dodatkowo sztukateria Creativa odznacza się wyjątkową odpornością na niektóre uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Dzięki tym cechom, wybrane dekoracje możecie Państwo bez problemu zainstalować zarówno w przedpokoju i salonie, jak również w kuchni czy łazience. Uniwersalność naszych dekoracji sprawia, że ich montaż nie jest skomplikowany – wystarczy do tego kilka innych produktów, które znajdziecie Państwo w ofercie klejów i akcesoriów Creativa.

Pomoc specjalistów: jak montować samodzielnie?

Marka Creativa dokłada wszelkich starań, by nie pozostawiać swoich Klientów bez żadnego wsparcia. Dlatego, jeśli macie Państwo problem z samodzielnym montażem sztukaterii, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z chęcią odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania. Nasi specjaliści nie tylko doradzą Państwu, w jaki sposób należy samemu wykańczać mieszkanie, ale także podpowiedzą, który model najlepiej sprawdzi się w wybranym wnętrzu. Zapewniamy, że remont z wykorzystaniem produktów Creativa zaskoczy Was prostotą i szybkością. Jednak, zanim zaczniecie samodzielny montaż sztukaterii, zapoznajcie się z niezbędnymi klejami i akcesoriami, które jeszcze bardziej ułatwią Państwu instalację naszych elementów dekoracyjnych.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 664 050 079 lub e-maila: biuro@creativa24.pl.