• -8%

Creativa LPC-42 Listwa ścienna gładka

40,86 zł 37,59 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 37.59 zł

Opis produktu

LPC-42 to element wykończenia, dzięki któremu wnętrze zacznie być niezwykle stylowe. Elegancka listwa ścienna Creativa LPC-42 to sztukateria gotowa do pomalowania. Produkt rewelacyjnie komponuje się z klasycznymi oraz nowoczesnymi aranżacjami. Listwa ścienna LPC-42 to produkt lekki, wytrzymały i odporny na wilgoć.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Długość (cm)
  244
 • Wysokość (cm)
  2.5
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
 • Zalecany klej
  klej montażowy C300 oraz na łączenia C310
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna Creativa LPC-42

Chcąc wprowadzić pewnego rodzaju innowację do naszego pomieszczenia, powinniśmy mieć na uwadze sztukaterię naścienną, z pomocą której można uzyskać zachwycający efekt dekoracyjny. Dzięki listwie ściennej Creativa LPC-42 możecie Państwo nadać swojemu wnętrzu wyjątkowy charakter, który z pewnością doda pokoju elegancji. Korzystając z tego modelu, można nie tylko urozmaicić pomieszczenie pod względem estetycznym, ale również optycznym, nadając ścianom trójwymiarowości. Warto dodać również, iż listwa naścienna Creativa LPC-42 sprawdzi się doskonale zarówno w klasycznych pokojach, jak również nowoczesnych wnętrzach.

Zastosowanie naściennej listwy Creativa LPC-42

Niezależnie od stylu, w jakim zostało utrzymane pomieszczenie, Creativa LPC-42 doskonale dopełni aranżację wnętrza – czy ekskluzywną, czy minimalistyczną. Produkt nie tylko nada elegancji wykańczanemu pokojowi, ale również zamaskuje pęknięcia, nieestetyczne zakończenia tapet czy nierówności powstałe wskutek przeprowadzanego remontu.

Creativa LPC-42 i jej zalety

Nowoczesna technologia wykorzystana w produkcji listew naściennych Creativa LPC-42 zapewnia Państwu komfort użytkowania tego produktu. Dzięki pełnej staranności producentów marki Creativa, model ten jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia mechaniczne. Oznacza to zatem, że bez problemu będziecie mogli Państwo czyścić zamontowaną listwę, które przez wiele lat będzie Wam służyć niezmiennie dobrze.

Dodatkowo listwa ścienna Creativa LPC-42 jest produktem odpornym na wilgoć. Dzięki temu może zostać ona zastosowana w każdym pomieszczeniu, nie zważając na jakość powietrza panującą w danym wnętrzu. Oznacza to zatem, że decydując się na listwę naścienną Creativa LPC-42, możecie Państwo zamontować ją w każdym pokoju (np. łazienka, salon, kuchnia). Wodoodporność zawdzięcza zastosowaniu odpowiedniego tworzywa oraz specjalistycznej powłoki – jeszcze w etapie produkcyjnym listwy.

Listwa naścienna Creativa LPC-42 – montaż w domu

Model naściennej listwy LPC-42 Creativa to niebywale prosty w montażu produkt. Jest to istotne szczególnie dla tych Klientów, którzy nie posiadają zbyt bogatej wiedzy remontowej. Dzięki materiałom wykorzystanym przy produkcji Creativa LPC-42, nasza listwa jest wyjątkowo lekka, co umożliwia samodzielną instalację tego typu sztukaterii.

Dodatkową pomocą mogą się okazać kleje marki Creativa, których wykorzystanie sprawi, że montaż listew naściennych Creativa LPC-42 będzie przyjemniejszy i znacznie szybszy. Polecamy zatem klej do montażu Creativa by Cezar C300 oraz klej do łączeń listew Creativa by Cezar C310. Mając pod ręką te dwa akcesoria, w prosty sposób poradzicie sobie Państwo ze wszystkimi niepewnościami dotyczącymi samodzielnego remontu. Tym samym zaoszczędzicie Państwo pewną kwotę, którą być może musielibyście poświęcić na wynajem ekipy remontowej.

Pomoc w doborze listew ściennych Creativa

Nasza firma od lat stara się w pełni usatysfakcjonować swoich Klientów. Jednak rozumiemy doskonale fakt, że niekiedy zdarza się jakiś kłopot, z którym nie jesteśmy w stanie sami sobie poradzić.

W takich chwilach właśnie pojawia się fachowiec, który z przyjemnością opowie nieco o sprzedawanej sztukaterii oraz wyjawi największe tajemnice wykańczania wnętrz. Dzięki pomocy naszych specjalistów, będziecie mogli Państwo całkowicie świadomie podjąć decyzję dotyczącą wyboru elementu sztukateryjnego oferowanego w sklepie Creativa. Dotyczy to również listew ściennych Creativa LPC-42.

Jeśli więc borykacie się Państwo z konkretnymi niepewnościami dotyczącymi zakupu lub montażu naszej sztukaterii, zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszymi pracownikami. Gwarantujemy, że wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta w tym czasie wiedza specjalistów marki Creativa z pewnością rozwieją wszelkie wątpliwości.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 664 050 079 lub e-maila: biuro@creativa24.pl.