• -8%

Creativa LNZ-03F Listwa ścienna zdobiona

227,83 zł 209,61 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Creativa LNZ-03F to elastyczna wersja zdobionej listwy ściennej, którą w prosty sposób można zamontować na łukach, kolumnach i półkolumnach. Znajdujące się na modelu piękne ornamenty w efektowny sposób udekorują każdą ścianę. Wykorzystanie trwałych materiałów, a także zabezpieczenie przed wilgocią umożliwia zastosowanie produktu w każdym pomieszczeniu. Co więcej, elastyczna listwa ścienna Creativa LNZ-03F została przygotowana do malowania.

Opis

 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Szerokość (cm)
  2
 • Długość (cm)
  235
 • Wysokość (cm)
  8.1
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej montażowy C300 oraz na łączenia C310
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  LNZ-03F

Informacje o produkcie

Listwa ścienna elastyczna Creativa LNZ-03F

Samodzielne wykańczanie pomieszczenia to nie jest prosta sprawa – tym bardziej, jeśli w naszym wnętrzu natrafimy na łuki ścian, kolumny czy półkolumny, do których ciężko jest dopasować tradycyjną listwę. W trosce o rozwiązanie tego właśnie problemu, prezentujemy Państwu listwę naścienną Creativa LNZ-03F.

Oryginalność listwy sprawi, że będzie ona pasować do każdego mieszkania, a jej elastyczność pozwoli na zastosowanie tego produktu przy każdej powierzchni. Dla modelu Creativa LNZ-03F niestraszne są żadne zakrzywienia ścian! Wystarczy wygiąć ją pod odpowiednim kątem, by bezproblemowo dopasowała się do problematycznego zaokrąglenia ściany.

Dzięki elastyczności listew typu flex, do których należy listwa ścienna Creativa LNZ-03F, możecie Państwo nadać swojemu wnętrzu harmonii oraz elegancji.

Zastosowanie listwy naściennej Creativa LNZ-03F

Wspominając o modelu Creativa LNZ-03F, warto podkreślić jej niebywałą funkcjonalność. Dzięki starannie wyselekcjonowanym materiałom wykorzystanym przy produkcji naszej sztukaterii, produkty marki Creativa charakteryzują się ogromnym zastosowaniem nie tylko estetycznym, ale również praktycznym.

Listwa naścienna LNZ-03F Creativa jest niepozornym elementem dekoracyjnym, który doda zachwycającego uroku każdemu pomieszczeniu. Marka Creativa dba nawet o najdrobniejsze szczegóły swoich wyrobów, dzięki czemu mogą one cieszyć oko nawet najbardziej wymagających Klientów.

Dodatkowo listwa ścienna Creativa LNZ-03F zakryje wszelkie nieestetyczne mankamenty ścian np. zakończenia tapet, również tych zakrzywionych, jak kolumny lub półkolumny. Dzięki temu zastosowaniu Creativa LNZ-03F sprawi, że ostateczny efekt wykończeniowy zachwyci zarówno domowników, jak i gości.

LNZ-03F – elastyczna listwa o wysokiej jakości

Jednak perfekcyjność tego produktu zaczyna się już przy samych jego narodzinach. Wykorzystany przy produkcji listwy trwały materiał sprawia, że model Creativa LNZ-03F jest wyjątkowo wytrzymałym typem sztukaterii, któremu nie straszne są uszkodzenia mechaniczne (np. uderzenie, wgniecenie, wygięcie). Z kolei pokrycie produktu warstwą specjalnej powłoki uodparnia go również na wilgoć. Oznacza to zatem, że możecie Państwo bezproblemowo zastosować listwę ścienną LNZ-03F Creativa w dowolnym pomieszczeniu.

Technologia towarzysząca produkcji listwy Creativa LNZ-03F zapewnia Państwu możliwość korzystania z produktu przez wiele lat. Jednocześnie, dzięki wcześniej wymienionym zaletom modelu LNZ-03F, listwa ta może być regularnie czyszczona, co nie wpłynie na jej zużycie. Oznacza to zatem, że nie musicie się Państwo martwić o systematyczne odświeżanie naszej sztukaterii.

Giętka listwa naścienna Creativa LNZ-03F została stworzona z myślą również o tych Klientach, którzy zamierzają nadać wyjątkowości swojemu mieszkaniu za pomocą koloru. Niezależnie od tego, czy wnętrze ma być odważne, czy też minimalistyczne – Creativa LNZ-03F doskonale się odnajdzie w każdym typie aranżacji. Gotowa do pomalowania listwa może zmienić charakter pomieszczenia nie do poznania. Wystarczy nałożyć na nią dowolną farbę niezawierającą rozpuszczalników. Celu spersonalizowania listwy ściennej Creativa LNZ-03F polecamy zatem farby silikonowe, lateksowe i akrylowe.

Montaż ściennej listwy Creativa LNZ-03F

Instalacja tego modelu jest niezwykle prosta. Dzięki lekkości listwy Creativa LNZ-03F będziecie Państwo w stanie zamontować tę sztukaterię samodzielnie. Giętkość tego produktu flex sprawia, że z łatwością podoła on również instalacji w okolicach łuków ścian, kolumn czy półkolumn. Wystarczy odpowiednio nagiąć daną listwę, a ta bez problemu dopasuje się do krzywizny danej powierzchni.

Dodatkowym wsparciem z pewnością będą pozostałe akcesoria marki Creativa. Polecamy zatem kleje do montażu Creativa by Cezar C300 oraz kleje do łączeń listew Creativa by Cezar C310. Dzięki zastosowaniu tych produktów, montaż listwy Creativa LNZ-03F będzie znacznie szybszy i przyjemniejszy. Poza tym, samodzielny montaż pozwoli Państwu na zminimalizowanie kosztów wykańczania wnętrza.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 664 050 079 lub e-maila: biuro@creativa24.pl.